Küçükyaylalılar’dan Başkan Çoban’a nezaket ziyareti

Kapaklı’nın en aktif derneklerinden olan Trakya Küçükyaylalılar Derneği yönetim kurulu üyeleri Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Küçükyaylalılar’dan Başkan Çoban’a nezaket ziyareti

banner287
Çerkekzöy Bakış - Geçtiğimiz ay genel kurullarını yapan Trakya Küçükyaylalılar Yardımlaşma ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Selami Tetik ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Selami Tetik;“Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün kabri Anıtkabir ziyaretinde bizlere yaptığı desteklerinden dolayı sayın Nazmi Çoban’a plaket takdim ettik. Ayrıca üyesi olduğumuz Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenecek olan “Rumeli Balkan Trakya Tarih, Kültür ve Sanat Günleri” etkinliğinin davetiyesini ve afişlerini sunduk. Başkanımızla Saray’ımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine bizleri en iyi şekilde ağırladıkları için Küçükyayla halkı ve dernek üyelerimiz adına şükranlarımızı sunarız.” dedi.
Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban da gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek yeni dernek yönetiminin hayırlı olmasını diledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510