Mandalı: Çirkin görüntü ortadan kalkacak

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Karagöz Gölü Deresinde devam eden ıslah çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. Mandalı, bu ıslah çalışmasının ilçe için önemli olduğunu belirterek, çalışmaların tamamlanmasını ardından çirkin görüntünün ortadan kalkacağını ifade etti.

Çerkezköy Bakış
Mandalı: Çirkin görüntü ortadan kalkacak

Çerkezköy Bakış - Karagöz deresinde bir süredir devam eden ıslah çalışmalarını Başkan Mandalı yerinde inceledi. Burada başkan Mandalı, yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.

banner287

“CUMHURİYET PARKIMIZI İLÇEMİZE KAZANDIRACAĞIZ”


Mandalı konuya ilişkin yaptığı açıklamasında, “Cumhuriyet ve Bahçelievler mahallelerimizi birbirinden ayıran Karagöz Gölü Deremizde ıslah çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu ıslah çalışmaları ilçemiz için önemlidir. İnşallah Karagöz Gölü Deresinin ıslahı ile birlikte artık bu bölgede oluşan çirkin görüntü ortadan kalkacak ve şehrimizin çağdaş ve modern bir kent olma yolunda adım adım ilerlemeye devam edecektir. Çalışmalar tamamlandığında bu alanımıza içerisinde yürüyüş yolları, Kafeteryalar ve spor alanlarının olduğu vatandaşlarımızın boş vakitlerini değerlendirebileceği ilçemize yakışan Cumhuriyet Parkımızı ilçemize kazandıracağız. Atatürk Mahallemizin içerisinden geçen derelerimizi de yıl sonuna kadar ıslah ederek çalışmalarımıza devam edeceğiz.” yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510