Meclisler bu hafta toplanıyor

Çerkezköy Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı ile Kapaklı, Kızılpınar, Karaağaç ve Veliköy belediye meclis toplantıları bu hafta yapılacak. Çerkezköy ile Kapaklı Belediye meclis toplantısı bugün, Karaağaç ile Veliköy Belediye meclis toplantıları yarın, Kızılpınar Belediye meclis toplantısı ise Çarşamba günü toplanacak.

Meclisler bu hafta toplanıyor
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy, Kapaklı ve belde belediyelerin Mart ayı meclis toplantıları bu hafta yapılacak.
ÇERKEZKÖY MECLİSİ BUGÜN TOPLANACAK
Çerkezköy Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı bugün yapılacak. Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda bugün saat 14.00’da başlayacak toplantıya açılış ve yoklama ile başlanacak. Gündemin ikinci maddesinde Çerkezköy ve Karaağaç’ta bulunan muhtelif parsellerdeki belediye hisselerinin satışının müzakeresi, üçüncü gündem maddesinde Hasan Anlaş ve hissedarlarının takas talebi, dördüncü gündem maddesinde ise Sermet İşcan’ın takas talebi hakkındaki dilekçesi görüşülerek karara bağlanacak.
ORDU’NUN İTİRAZI KARARA BAĞLANACAK
Toplantının beşinci gündem maddesinde Mustafa Ordu’nun belediye meclis kararı ile onaylı imar plan değişikliğine yaptığı itiraz, bir sonraki gündem maddesi ise Çerkezköy Kaymakamlığı Mal Müdürlüğü’nün irtifak hakkı ve kiralama hakkında yazısı görüşülecek. Toplantıda ayrıca şu konular görüşülerek karara bağlanacak: “Ahmet Özbilge’nin 272-273-274-275 adalar ve civarına ait plan tadilatı talebiyle ilgili dilekçesinin müzakeresi, Belediye’de münhal bulunan 1 adet kadroda derece değişikliği yapılmasının müzakeresi, Belediye başkanı tarafından belediye başkan yardımcılığına atanan Şevket Halimoğlu’nun atamasının meclisin bilgisine sunulması,  Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün Atıksu ve evsel atık ücretlerinin tahsil edilmesinin sıkıntılı olması nedeniyle yönetmelik değişikliğine ait uyum sürecinin müzakere edilmesi hakkındaki müzakeresi, Zabıta Müdürlüğü’nün 478 sayılı ticari personel taşımacılığı yapmak için belediyemize müracaatı bulunan taşımacılar hakkındaki müzekkeresinin müzakeresi, Veliköy Belediyesi’nin 146 sayılı Veliköy Nazım İmar Planı ve Uygulama İmar Planı Revizyonu hakkındaki yazılarının müzakeresi’’KAPAKLI MECLİSİ DE BUGÜN TOPLANACAK
Çerkezköy Belediyesi Mart ayı meclis toplantısının dışında Kapaklı Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı da bugün yapılacak. Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda saat 14.00’da başlayacak toplantıya açılış ve yoklama ile başlanacak. Saygı duruşunda bulunulmasının akabinde Belediyede mevcut dolu kadrolarda derece değişikliğinin müzakeresi ile Kapaklı Belediyesi Emir ve Yasaklar Yönetmeliğinin tanziminin müzakeresi görüşülerek karara bağlanacak. Meclis toplantısı İmar Komisyonu’na havale edilen konuların görüşülmesinin ardından tamamlanacak.
KIZILPINAR MECLİSE ÇARŞAMBA TOPLANACAK
Belde belediyelerden Karaağaç Belediyesi ile Veliköy Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantıları yarın, Kızılpınar Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı ise Çarşamba günü yapılacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510