Okullar, sosyal hayata ciddi katkı sağlıyor

Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kapaklı İmam Hatip Ortaokulu tarafından ortaklaşa 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı etkinliği düzenlendi.

Okullar, sosyal hayata ciddi katkı sağlıyor
Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kapaklı İmam Hatip Ortaokulu tarafından ortaklaşa 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı etkinliği düzenlendi. Açılışta konuşan Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, okulların Kapaklı’nın sosyal hayatına ciddi katkılar sağladığını ifade ederek “Okullar yaptıkları projelerle Kapaklı’yı canlandırdı. Bu tür programlar velilerin desteği olmazsa istenen seviyeye ulaşamaz. Bu tip programların bundan sonra da velilerin desteğini alacağına inanıyorum” dedi.

Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kapaklı İmam Hatip Ortaokulu tarafından ortaklaşa 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı etkinliği düzenlendi.

FUAR AÇILDI


Önceki gün saat 09.00’da Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenen programa Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Kapaklı Belediye Başkan Vekili Ender Dubaz, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, MHP Kapaklı İlçe Başkanı İsmail Türker, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve davetliler katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ


Açılışta konuşan Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Türk, lise ve ortaokul olarak birlikte bilim fuarı açacaklarını belirterek açılışa katılan herkese teşekkür etti. Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant da müşterek hazırlanan fuarda emeği geçenlere teşekkür etti. Okul aile birliklerine de teşekkür eden Nalbant “Herkesin eline sağlık” dedi.

SOSYAL HAYATA CİDDİ KATKILAR SAĞLIYORLAR


Açılışta Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz de konuşma yaptı. Okulların Kapaklı’nın sosyal hayatına ciddi katkılar sağladığını ifade eden Gürbüz “Okullar yaptıkları projelerle Kapaklı’yı canlandırdı. Bu tür programlar velilerin desteği olmazsa istenen seviyeye ulaşamaz. Bu tip programların bundan sonra da velilerin desteğini alacağına inanıyorum” diye konuştu.

TEK TEK İNCELEDİ


Konuşmaların ardından fuarın açılışı yapıldı. Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz ve beraberindekiler önce Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerin hazırladığı sergiyi gezdi. Lise öğrencilerinin 26 projesinin yer aldığı stantları tek tek gezen Gürbüz, çalışmalar hakkında öğrencilerden ve koordinatör öğretmenlerden bilgi aldı. Gürbüz ve beraberindekiler daha sonra da ortaokul öğrencilerin fuar ve sergisini gezerek eserleri ve projeleri tek tek inceledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2016, 17:36

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510