Parklara yeni oyuncaklar ekleniyor

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçede park çalışmaları devam ederken, var olan parklara da yeni oyuncak malzemeleri ekleniyor.

Parklara yeni oyuncaklar ekleniyor

Çerkezköy Bakış - Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında, ekipler Ahmet Tokuç ve Şehit Hasan Hüseyin Aydoğdu parklarına birer adet tilt adı verilen oyun makinelerinin montajını tamamladı.

“PARKLARIMIZI BİRLİKTE KORUYALIM”

İlçedeki parkların sayısını artırmayı sürdüreceklerini ve parklardaki oyuncak çeşidini artırmaya devam edeceklerini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde parklarda çalışmalarını sürdürüyor. Tan Sokak ve Karaağaç’taki Baran Sokak’ta çalışmalarımızda son gelindi. Çocuklarımızın özgürce oynayabileceği, her yaş grubunun birlikte hareket edebileceği ve farklı aktivitelerin yer alacağı alanlar oluşturmaya devam ederken var olan parklarımızdaki oyun grubu sayılarını da artırıyoruz. Ahmet Tokuç ve Şehit Hasan Hüseyin Aydoğdu parklarımıza birer adet tilt oyun makinelerimizin montajını gerçekleştirdik. Parklarımızı birlikte koruyalım.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510