Çamlık Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal, Kapaklı Belediye Başkan Vekili Nihat Toprak, Kapaklı İlçe Jandarma Komutanı Hakan Kaya, Kapaklı İlçe Emniyet Müdür Vekili Tansu Baş, siyasiler, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.  

Kapakli Bayramlaşma2

“HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM” 

Bayramlaşma töreninde konuşan Kapaklı Belediye Başkan Vekili Nihat Toprak; “Ramazan Bayramı programımıza hepiniz hoş geldiniz. On bir ayın sultanı Ramazan Ayı’nın ardından bayramımıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu vesileyle herkesin bayramını kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi. 

Dikkat drone var! Dikkat drone var!

Kapakli Bayramlaşma

“KÜSKÜNLERİN BARIŞTIĞI, YETİM VE ÖKSÜZLERİN GÖZETİLDİĞİ ÖNEMLİ BİR GÜN”

Sonrasında konuşan ve herkesin bayramını kutlayan Kapaklı Kaymakamı Mustafa Gürdal şu ifadeleri kullandı:
“Mübarek Ramazan Bayramı’mızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah’a hamd olsun başı marifet ortası mağfiret mübarek Ramazan Ayı’nı huzurlu ve sağlıklı bir şekilde bitirdik. Allah’a şükür seçimimizi de tamamladık. İlçemizde çok şükür olumsuz bir durumla karşılaşılmadı. Bundan dolayı başta görev yapan emniyet güçlerimize, jandarma kuvvetlerimize, siz değerli siyasi parti temsilcilerine sağduyulu bir şekilde, huzurlu, sakin bir seçim geçirdiğimizden dolayı teşekkür ediyorum. Seçilen başkanlarımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Biliyorsunuz bayramlar milli ve manevi duyguların yoğunlaştığı, dayanışmanın arttığı, küskünlerin barıştığı, yetim ve öksüzlerin gözetildiği önemli bir gün” dedi.

Kapakli Bayramlaşma3

“DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ”

Şunu ifade etmeliyim ki 30 yıllık meslek hayatımda görev yapmaktan büyük bir onur ve şeref duydum. Kapaklı’da, bu dayanışma duygularının, birlik ve beraberliğin en üst seviyede olduğunu gördüm. Yaklaşık 11 ilçeden görev yaptım. Birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının en fazla olduğu yerin Kapaklı olduğunu gördüm. Bundan çok bahtiyarım. Sizlere şahsım ve ailem, milletim adına teşekkür ederim. Ramazan Ayı’nı seçimle geçirdik. Çok güzel bir dayanışma duygusunu gördük. 81 vilayetten vatandaşımızın yaşadığı bir ilçemiz burası. Asayiş olaylarının en az olduğu ilçe. Kazasız, vukuatsız, huzurlu sakin bir ilçe. Sizlere bunun için de teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlikteliğimizi, kardeşliğimizi gelecek nesillere de aktarırız. Gelecek kuşaklarımız da inşallah bu duygularla sağlıklı bir şekilde büyür. Onu da unutmamamız lazım. Çünkü, biz yüce bir milletiz. Türk milleti asil ve yüce bir millet. Bizi asil ve yüce yapan değerlerimiz var. Bu değerlerimize sahip çıkmalıyız. Çok güzel bir Ramazan geçirdik ve huzurlu bir şekilde bayrama ulaştık. Yüce rabbimden sizleri, bizleri, ailelerimizi yine huzurlu ve sağlıklı bayramlara ulaştırmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin bayramını tebrik ediyor, saygı ve sevgiler sunuyorum” dedi
 

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan