Kask takmayınca…

Çerkezköy'de, kasise hızlı girdiği ve başında kask olmadığı iddia edilen motosiklet sürücüsü kaza yaptı. Yere düşen ve başından darbe alan 37 yaşındaki İsmail Kirçe hayatını kaybetti.

Kask takmayınca…

Çerkezköy Bakış - Kaza, daha öncede maddi hasarlı ve yaralamalı çok sayıda kazanın meydana geldiği Cengiz Topel Caddesi üzerinde meydana geldi. 39 AAG 930 plakalı motosikleti ile Tepe mevkiinden ilçe merkezini istikametine giden 37 yaşındaki İsmail Kirçe, trafik kazalarının önüne geçilmesi ve araçların hızını düşürmesi için konulan kasise iddiaya göre hızlı girince direksiyon hakimiyetini yitirip yere düştü. Yerde sürüklenen ve başında kask olmadığı öğrenilen Kirçe ağır yaralandı. Çevredekiler ise durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Gelen ekipler, düşme sonucu başından ağır darbe alan Kirçe’nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.
Polisin yaptığı incelemenin ardından İsmail Kirçe’nin cansız bedeni Çerkezköy Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olay yerinde inceleme yapan ekipler, kaskın motosikletin arka kısmındaki demirde takılı olduğunu gördü.
Polisin kazayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Yorumlar 5
bay merak 23 Mart 2019 10:03

hırsızın hiç mi suçu yok be kardeşim

Cenk 19 Mart 2019 10:53

Yetkililer kasis yapılsın diye mahalleliler imza topladı diyor. İyide o yola beton değil normal plastik kasis yapılsın istedi herkes. Duble yola beton kasis yapıp gerekli önlemleri almayanlar merhumun katilidirler. O yola sık aralıkla plastik kasis konulmalıydı. 2 tane beton kasisle bu iş olmaz. Yolda ışıklandırma yetersiz. Uyarı levhası bile varmı yokmu belli değil. Bilmeyenler için bu yol halen çok tehlikeli.

Ahmet 19 Mart 2019 02:44

Yazık çok yazık o kasisleri yapanlar bir uyarı levhası bile koymamış gencecik bir can gitti çok yazık

Firat 18 Mart 2019 13:24

O kasisi yaptiktan sonra kazalar olmaya başladı

FEVZİPAŞALI 18 Mart 2019 11:23

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE DE YILLARDIR KASİS VAR ÖLEN YARALANAN DUYMADIK.?