Kaymakam Abban, vatandaşlarla bir araya geldi

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, 'Halkla Buluşma Toplantısı' kapsamında Veliköy Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi ve onların istek, talep ve sıkıntılarını dinledi.

Kaymakam Abban, vatandaşlarla bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Her ay beraberindeki bürokratlarla ilçedeki çeşitli mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, halkın yanında olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda bu ayki halkla buluşma toplantısı Veliköy Mahallesindeki bir kıraathanede gerçekleşti.
Kaymakam Abban, beraberindeki İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Volkan Torun, Çerkezköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Koç, Çerkezköy Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Muhteber Kuralay ve Veliköy Mahalle Muhtarı Ersan Albayrak ile Veliköy  Mahallesindeki bir kıraathanede vatandaşlarla bir araya geldi.
Burada vatandaşlar, Kaymakam Abban’a istek, dilek ve sıkıntılarını anlatı. Kaymakam Abban ise bu talepleri not aldı ve gereğinin yapılması için beraberindeki bürokratlara talimat verdi.