Kaymakam Duru vatandaşlarla bir araya geldi

Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Kızılpınar Atatürk Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek istek, talep ve sorunlarını dinledi.

Kaymakam Duru vatandaşlarla bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Kaymakamı Murat Duru, Kızılpınar Atatürk Mahallesi Merkez Camisinde öğle namazının ardından vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Kaymakam Duru, yaptığı açıklamada, “Bir taraftan Trakya’nın en güzide ilçesi Çerkezköy’ümüze hizmet ederken bir taraftan da Devlet-Millet kaynaşmasına en yüksek düzeyde katkı sağlamak amacıyla her fırsatta esnaflarımızla, firmalarımızla, iş adamlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve vatandaşlarımızla buluşacağımızı ifade etmiştim. Bu kapsamda Müftümüz İdris Çakmakaş ve Muhtarımız Nihat Malkoç ile beraber Kızılpınar Atatürk Mahallesi Merkez Caminde vatandaşlarımızla beraber öğle namazını eda ettik. İnsanımızın mübarek Kadir Gecelerini kutlayıp onlarla sohbet ettik. Daha sonra mahallemizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Taleplerinin ve sorunlarının çözümü için elimizden geleni yapacağımızı, ilgili ve sorumlu kurumlara ileteceğimizi ifade ettik. Değerli muhtarımızın ve hemşerilerimin misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Selam, sevgi, saygı ve dua ile”dedi.