Kirli Sepeti dizisi, heyecan dolu 31. bölüm fragmanıyla sevenleriyle buluştu. NOW TV'de yayınlanan fragmanda, Yavuz'un sürpriz evlilik teklifiyle Hayriye'nin mutluluktan havalara uçtuğu görülüyor. Ancak Songül, bu evliliğin ardında başka bir neden olduğuna inanıyor ve şüphelerini gidermek için harekete geçiyor. Yavuz'un geçmişinden gelen sırların ortaya çıkması ise dengeleri alt üst edecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 30. bölümde Hayriye, Yavuz'un evlilik teklifini kabul etmiş ve mutluluktan havalara uçmuştu. Ancak Songül, bu evliliğin ardında başka bir neden olduğundan şüpheleniyor. Yavuz'un hayatta olduğunu öğrenen Yasemin ise büyük bir şok yaşarken, yüzleşmeleri sonucunda tüm sır perdesi aralanıyor. Medine ise değişime kararlı ve okula yazılıyor. Tam her şey yoluna giriyor derken Murat'ın ani gelişi, Medine'de yeniden umut yeşertiyor. Ancak bu umut, farkında olmadan yaptığı bir hatayla gölgelenmek üzere. Songül, iç sesine güvenerek Yavuz'un bir açığını yakalıyor, ancak artık çok mu geç?

Kirli Sepeti Yeni Sezonda da Devam Edecek!

Kirli Sepeti dizisinin 19 Mayıs tarihinde final yapması planlanıyordu. Ancak dizinin reytinglerinin yükselmesi, yapımcıları yeni bir karar almaya itti! MedYapım imzalı dizi için alınan final kararı, yükselen reytingler sebebiyle yeniden değerlendirildi. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yapım şirketi, dizinin yeni sezonda da devam edeceğini ekibe açıkladı.

Reytingler Beklentileri Aşarsa Dizi Daha da Güçlenecek

Aracın çarptığı motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti Aracın çarptığı motosikletin sürücüsü hayatını kaybetti

Kirli Sepeti 31. yeni bölüm fragmanı, izleyicileri yeni bölümde yaşanacaklara dair heyecanlandırırken, dizinin geleceği de merak konusu. Eğer bu hafta da Kirli Sepeti reytingleri yükselişe geçerse, dizinin konumu daha da sağlamlaşacak ve yeni sezonda da ekranlarda fırtınalar estirmeye devam edecek.

Kirli Sepeti 31. bölüm, 19 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00'de NOW TV'de!

Kaynak: HABER MERKEZİ