NOW TV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Kızıl Goncalar dizisi, her hafta nefes kesen gelişmelerle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 18. bölümde Naim'in Zeynep'i kaçırması ve Cüneyd'in annesinin ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenmesi, tansiyonu iyice yükseltti. Peki, merakla beklenen Kızıl Goncalar 19. bölüm fragmanı izle yayınlandı mı? Cüneyd, Sadi Efendi'ye nasıl hesap soracak?

Kızıl Goncalar 19. Bölümde Neler Olacak?

Kızıl Goncalar 19. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz bu haberde güncellenecek. Dizinin yeni bölümünde, annesinin ölümünün ardındaki gerçeği öğrenen Cüneyd'in, Sadi Efendi'ye hesap sorması bekleniyor. Naim'in Zeynep'i kaçırmasıyla birlikte Levent ve Meryem, Zeynep'i kurtarmak için mücadele edecek.

Devrilen ATV'nin sürücüsü yaralandı Devrilen ATV'nin sürücüsü yaralandı

Kızıl Goncalar 18. Bölümde Neler Yaşandı?

Kızıl Goncalar'ın 18. bölümünde Zeynep, Naim'in yanına dönme kararı aldı ve bu karar herkesi şaşırttı. Levent ve Meryem, Zeynep'in bu kararının ardındaki sırrı çözmeye çalışırken, Meryem, kızına destek olmak için tarikata geri döndü. Ancak tarikat mensupları tarafından hoş karşılanmadı.

Sadi Efendi, posta oturmak için Cüneyd'i yenmek zorunda olduğunu biliyordu ve Hasna ile Müyesser'in Birgül'ü yakalamasıyla eline büyük bir koz geçti. Bu durum, Cüneyd'i zor durumda bıraktı.

Diğer taraftan Levent, Beste ve Meryem, Naim'in Mira'yı Zeynep'e karşı kullanmasını engellemek için Mira'yı yurtdışına göndermeye karar verdi. Ancak Naim'in pes etmeye hiç niyeti yoktu.

Cüneyd, yaşadığı tüm bu zorluklara rağmen en büyük korkusuyla, annesinin ölümüyle ilgili hatıralarıyla yüzleşmek zorunda kaldı.

Kızıl Goncalar, 19. bölümüyle 20 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00'de NOW TV'de!

Kaynak: HABER MERKEZİ