Kızıl Goncalar dizisi, bu akşam 19. bölümü ile sezon finali yapacak. İzleyiciler dizinin yeni sezonunu merakla beklerken, sezon finalinde neler olacağını ve yeni sezonun ne zaman başlayacağını öğrenmek istiyor.

İki kazada 10 kişi yaralandı İki kazada 10 kişi yaralandı

Kızıl Goncalar Sezon Finalinde Neler Olacak?

Cüneyd'in babası Vahit'in dönüşü herkesi şaşırtacak. Posta oturmak üzere olan Cüneyd, babasının dönüşü ile sarsılacak. Levent ve Beste’ye belli etmemeye çalışan Mira, Naim’in söylediklerinden emin olmak için kesin kanıt arayacak. Levent, perişan bir halde karşısına çıkan Vahit'ten şüphelenecek.

Ululara katılmak üzere dergahtan ayrılmaya hazırlanan Sadi, Vahit'in Cüneyd'in en zor anlarında bile yanında durması ile abisinin yanında duracaktır. Meryem, Birgül ve Zeynep’in kızları okutma çabası, Cüneyd’in posta oturmasıyla gerçeğe yaklaşsa da, bu niyet diğer tarikatlar arasında infiale sebep olacak.

Naim, her şeyini kaybetmişken Nadire’den onu hayata bağlayacak bir haber alacak. Meryem ve Zeynep amaçlarına ulaşmak üzereyken, Mira nihai gerçeğe yaklaşacak. Levent’e rağmen harekete geçen Beste’nin son hamlesi, Mira’yı atlatsa da, Meryem hayatının en büyük sırrına çok yakındır. Cüneyd, annesi, kendisi ve babası ile ilgili gerçeği öğrense de artık her şey için çok geçtir.

Kızıl Goncalar Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kızıl Goncalar yeni sezonun ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Dizinin 2. sezonunun Eylül ayı içerisinde başlaması bekleniyor. Tarih bilgisi netleştikten sonra haberimize eklenecektir.

Diziye Genel Bakış

Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi, Levent ve Meryem'in hikayesine odaklanıyor. Seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin ve babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, senaryosunu Necati Şahin’in kaleme aldığı Kızıl Goncalar, 2. sezonda da Now TV'de izleyici karşısına çıkacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ