Kızılcık Şerbeti'nin heyecanla beklenen 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tüm dizi hayranları bu sorunun ynıtını arıyor. İşte Kızılcık Şerbeti 51. bölüm fragmanı izle Youtube linki.

SHOW TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti, bu akşam da seyircilerine unutulmaz anlar yaşattı. Peki, 51. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kızılcık Şerbeti 51. Bölüm Fragmanı İzle

Nilay, Sönmez'e güvenerek ondan yardım alır ve evine taşınır. Tüm gerçekleri Sönmez'e anlatır. Diğer yandan, Mustafa da kendi ailesine boşanma kararıyla ilgili detayları açıklar.

Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı Uyuşturucu operasyonunda 3 kişi tutuklandı

Kıvılcım ve Rüzgar, okumak istemeyen bir genç kız için harekete geçerler.

Çimen ve Gökhan arasındaki ilişki ilerlerken, Gökhan'ın evli olduğu gerçeği gizlidir. Dernekte çalışan bir kızın Ertuğrul hakkında anlattıkları Kıvılcım'ın kafasını karıştırır.

Fatih, ilişkilerine devam etmek mi yoksa sonlandırmak mı gerektiğine karar vermek için Doğa'yı zorlar. Umut, yeni girdiği işlerle başı belaya girer.

Abdullah'ın ayaklanmasıyla birlikte, Alev boşanma sürecinin uzun sürebileceğini Abdullah'a söyler. Ancak Alev, bu sıkıntılı sürece daha fazla dayanamaz ve Pembe'ye başvurur.

Editör: Haber Merkezi