Yan yana olan binaların çatıları alev aldı Yan yana olan binaların çatıları alev aldı

Kızılcık Şerbeti dizisinin 64. bölümü Show TV ekranlarında izleyici ile buluştu ve büyük yankı uyandırdı. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Barış Kılıç'ın yer aldığı dizinin son bölümünde izleyiciyi derinden etkileyen sahneler yer aldı. Doğa'nın yeniden bir araya gelmek için istediği şartı yerine getirmekte zorlanan Fatih'in zor günleri devam ederken, Rüzgar'ın Abdullah ile konuşması Nursema'yı büyük bir çıkmaza sokar. Abdullah kızının kanalda çalışmasına kesinlikle izin vermez ve bu durum Rüzgar'ın yaptığı hatayı anlamasını sağlar ancak artık çok geçtir.

Çimen, Kıvılcım'ın asistanı olarak şirkette çalışmaya başlar ve bu durum Abdullah ile Ömer'in arasındaki gerilimi arttırır. Nilay, adını verdiği kremin üretim aşamasını yakından takip etmektedir. Kıvılcım ve Ömer'in Ünal ailesini eve yemeğe davet etmesi büyük bir sürpriz ile sonlanır. Ayrıca, Nursema'nın alacağı ödül için Ünallar törene hep birlikte giderler.

Kızılcık Şerbeti 65. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Heyecanlı sahnelerle dolu Kızılcık Şerbeti 64. bölümünün ardından, izleyiciler büyük bir merakla yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. Kızılcık Şerbeti 65. bölüm fragmanı, yayınlanır yayınlanmaz izleyenleri şoka uğrattı. "Avucuma düştün bir kere.." sözüyle dikkat çeken fragman, yeni bölümde yaşanacak olaylar hakkında ipuçları veriyor. Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta.

Kızılcık Şerbeti 65. bölüm fragmanını izlemek için Show TV'nin resmi sitesini ve Kızılcık Şerbeti'nin YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak eden izleyiciler, fragmandan alacakları ipuçları ile bu meraklarını giderebilirler. Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni bölümleri, izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ