Cuma akşamlarının başarılı dizisi Kızılcık Şerbeti'nde bu hafta büyük olaylar yaşandı. Görkem'in çıkardığı sorunlar ve etrafına saçtığı huzursuzluklar, başta Fatih olmak üzere tüm Ünalları kendisinden soğuttu. Nilay'ı kendine düşman eden Görkem'in sonu yine Nilay'ın elinden oldu. Nilay'ın ulaştığı Ömer ve Görkem'in görüntüleri büyük bir şok etkisi yarattı. Bu görüntüleri gören Kıvılcım ve Fatih'in bir an önce boşanacağı tahmin ediliyor. Peki, Kızılcık Şerbeti 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu ve Doğukan Güngör'ün paylaştığı dizide, Ömer ve Görkem'in ilişkisi ortaya çıktı. Ünallar, Görkem'den kurtulmanın rahatlığını yaşarken, Abdullah Bey'in kardeşi Ömer'in hem itibarı hem de Kıvılcım'la olan evliliği tehlikeye girdi. Fatih ve Kıvılcım'ın bu gerçeği öğrendikten sonraki tepkileri büyük merak uyandırıyor. Peki, Kızılcık Şerbeti 66. bölüm fragmanı çıktı mı?

Kızılcık Şerbeti 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kızılcık Şerbeti 66. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Fragmanı izlemek için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti 65. Bölüm Özeti

Görkem'in, Nilay'a kendisini dövdüğünü söyleyerek iftira atması, Ünal ailesini ikiye böldü ve aile içinde ciddi tartışmalara neden oldu. Doğa ve Giray'ın ilişkisi günden güne gelişirken, Giray her konuda Doğa'ya yardımcı olmaya devam etti. Sönmez'in telefonla dolandırılması moralini bozdu ve kızları ile torunları onu ayağa kaldırmaya çalıştıysa da Sönmez kendini berbat hissetti. Alev'in rahatsızlanması sonucu onu hastaneye götüren Abdullah, Pembe'ye yakalanmaktan kıl payı kurtuldu. Lokantanın geceleri Kayhan tarafından gizlice işletildiğini öğrenen Zülkar, Pembe'yi durumdan haberdar etti. Kıvılcım'ın doğum günü partisinde bir araya gelen Nursema ve Rüzgar, birbirlerini ne kadar özlediklerini fark etti. Görkem'den intikam almaya ant içen Nilay, büyük bir fırsat yakaladı.

Filistin'e destek için araç konvoyu oluşturuldu Filistin'e destek için araç konvoyu oluşturuldu

Kızılcık Şerbeti'nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alırken, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Kaan Taşaner, Özge Özacar, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Vurgun Adalayı ve Duygu Aslan gibi isimler de diziye eşlik ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ