Bu hafta TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Kül Masalı, izleyiciyi yine kenara çekip kendi dünyasına davet ediyor. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ile dizi hayranları, perşembe gününü iple çekiyor. İşte, herkesin gözünü kırpmadan izleyeceği Kül Masalı'nın 7. bölüm fragmanına dair tüm detaylar ve YouTube izleme linki. İşte Kül Masalı 7. bölüm fragman izle Youtube linki.

Kül Masalı 7. bölüm fragman izle

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Kül Masalı, bu hafta da yeni bölümüyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Dizinin sadık izleyicileri, yeni bölümün fragmanını merakla bekliyor.

Özge, Jale'nin, annesinden miras kalan bir türküyü beklenmedik sözlerle seslendirmesiyle sarsılır. Bu durum, Özge'nin Jale ve Arat'ın, annesini tanıma ihtimalini sorgulamasına sebep olur. Annesinin hayatta olduğunu sadece kuzeni Süreyya'nın bildiği Özge, birlikte annelerinin peşine düşerler.

Tufan, Jale'yi kaçırarak Arat'a baskı yapmaya çalışırken beklediği itirafı alamasa da, Jale'nin geçmişine dair şoke edici bir gerçeği öğrenir. Neveser ise, Jale ve Arat'ın evliliğini korumak adına çılgınca bir plana girişir.

Edirne'de 5 düzensiz göçmen yakalandı Edirne'de 5 düzensiz göçmen yakalandı

Kül Masalının son bölümlerinde dizi, komiser yardımcısı Müge'nin hikayesine odaklanıyor. Müge, Jale'nin kaybolmasının ardındaki en büyük şüpheli olarak Erhan'ı görmektedir. Ancak zamanla, Erhan'ın masum bir tavır sergilese de, gerçekte dürüst olmadığını anlamamız uzun sürmez.

Dizinin bu haftaki bölümü, Giraylı köşküne ansızın gelen davetsiz misafirlerle, Jale'nin geçmişine dair karanlık sırları gün yüzüne çıkaracak. Bu durum, tüm aile üzerinde adeta bir bomba etkisi yaratır.

Editör: Haber Merkezi