TRT'nin sevilen dizisi Kül Masalı'nın yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Son bölümde yaşananlar, yeni bölümde tansiyonun daha da yükseleceğini gösteriyor. Jale'nin sırları bir bir ortaya çıkarken, Özge ve Arat'ın ilişkisi büyük bir sınavdan geçecek gibi görünüyor. Peki, Kül Masalı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte merak edilen tüm detaylar...

Kül Masalı Son Bölümde Neler Oldu?

Muğlalılara müjdeli haber Muğlalılara müjdeli haber

Kül Masalı'nın son bölümünde olaylar heyecan doruktaydı. Jale'nin cinayet suçlamasıyla gözaltına alınması, Giraylı köşkünde büyük bir şok etkisi yarattı. Cemil, Arat ve Jale'nin ifadelerini aldıktan sonra yeterli kanıt olmadığı için onları serbest bırakmak zorunda kaldı. Ancak Cemil, elde ettiği yeni bilgilerle olayın peşini bırakmaya niyetli değil. Tufan'ın sözlerinden etkilenen Behiye, ablası Özge'yi Arat konusunda uyardı. Ancak son yaşananlardan sonra Arat'a güvenmeyi seçen Özge, Behiye'nin uyarılarını dikkate almadı.

Jale'nin Sırrı Ortaya Çıktı!

Jale'nin sakladığı korkunç sırrı öğrenen Neveser büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Jale'ye olan bakış açısı tamamen değişen Neveser, artık ona destek olmayacağını açıkladı. Evdeki en büyük destekçisini kaybeden Jale iyice köşeye sıkıştı. Köşkte kalabilmek için geçmişin acılarıyla yüzleşmek zorunda kalan Jale, zorlu bir süreçten geçiyor. Arat ise Jale'nin yalanlarını ortaya çıkarmak için yeni bir plan yapıyor.

Erhan, Jale ile Yüzleşiyor!

Jale'nin geçmişini bilen Erhan, onu evine davet ederek yüzleşti. Erhan'ın Jale hakkında bildikleri, Avrupa'da geçirdiği yıllardan çok daha fazlası. Jale'nin en büyük sırrını ifşa eden Erhan, işleri daha da karmaşık hale getirdi.

Özge ve Arat'ın İlişkisi Sınanıyor!

Beş yıl öncesinden gelen tehlikeli bir düşman, Özge ile görüşmek için Giraylı köşküne geldi. Bu davetsiz misafirin ortaya çıkması, Özge'nin Arat'a olan güvenini sarsacak gibi görünüyor.

Kül Masalı 9. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Kül Masalı'nın 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte yeni bölümde neler olacağı hakkında daha net bilgilere sahip olacağız.

Kaynak: HABER MERKEZİ