ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman, 148. bölümüyle izleyicilerini tarihle dolu bir maceraya davet ediyor. Orhan Bey'in zorlu kararları, Osman Bey'in stratejik hamleleri ve beklenmedik tehlikeler, diziyi takip edenler için kaçırılmayacak bir bölüm vaat ediyor. İşte Kuruluş Osman 148. bölüm fragmanı izle Youtube linki.

Efsaneye dönüşen ve reyting rekorları kıran ATV dizisi Kuruluş Osman, izleyicilerini yine heyecan dolu bir bekleyişin içine sürükledi. Her hafta yeni bir bölümle tarih severlerin beğenisini toplayan dizi, 148. bölüm fragmanıyla meraklılarını daha da heyecanlandırıyor. Peki, bu bölümde bizi neler bekliyor? İşte detaylar ve Kuruluş Osman 148. bölüm fragmanını izleme yolunuz.

Kuruluş Osman 148. bölüm fragmanı izle

Orhan Bey, Olivia ve Kite Tekfuru Leo ile görüşerek Prenses Maria'yı teslim etme kararı alır. Bu hamlesiyle neyi amaçladığı, kendisini bu karara iten sebepler merak konusu. Ayrıca, Holofira ve Orhan'ın aşkının bu gelişmeler karşısında nasıl bir yol izleyeceği izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Yenişehir'de yaşanan olaylar sonrasında herkes alarm durumuna geçmiş durumda. Alaeddin Bey, içlerinde bir hain olduğunu iddia ederek Yakup Bey ve adamlarının şehirden ayrılmasını engeller. Osman Bey'in Yakup Bey'i Yenişehir'de tutma planının arkasında yatan amaç ne olabilir?

Geniş çapta yapılan soruşturmalar sonucunda Cerkutay, çaşıtlık suçuyla karşı karşıya kalır. Onun için verilen hüküm ve beklenen son büyük bir merak konusudur.

Yenişehir'de yaşanan kaos ortamında Yakup Bey bir okla vurulur. Saadet Hatun, yaşanan her şeyden Osman Bey ve yakınlarını sorumlu tutar ve acısını Bala Hatun'dan çıkarmak ister. Bala Hatun, bu beklenmedik saldırıya nasıl bir tepki verecek?

Köy yolları asfaltlanıyor Köy yolları asfaltlanıyor

Osman Bey ve Kayı Boyu'nu yeni bir tehlike beklemektedir: Taceddin Noyan! Elçim Hatun'un Uçlar'a gelmesinin nedeni nedir ve Osman Bey ile Kayıları, Taceddin Noyan karşısında neler bekliyor?

Editör: Haber Merkezi