Arızalanan otobüs trafik yoğunluğuna neden oldu Arızalanan otobüs trafik yoğunluğuna neden oldu

ATV'nin soluksuz takip edilen dizisi Kuruluş Osman, 150. bölümüyle izleyicilerini yine ekran başına kilitledi. Merakla beklenen yeni bölüm fragmanı, izleyenlerin heyecanını ikiye katladı. İşte, dizi hayranlarının merakla aradığı Kuruluş Osman 150. bölüm fragmanının Youtube linki. 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman, 150. bölüm fragmanıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen dizi, yeni bölümüyle yine adeta bir fenomen yarattı. Kuruluş Osman serisinin bu yeni bölümü, takipçileri tarafından büyük bir ilgiyle beklenmekte.

Osman Bey'in, Taceddin Noyan'ın ordusuna karşı aldığı sürpriz karar, diziye heyecan kattı. Karargâhta düşmanı beklenmedik bir anda yakalama planı, Osman Bey'in stratejik zekasını bir kez daha gözler önüne serdi.

Elçim Hatun ve Ayça yengesi, Orhan Bey'in kahramanlıklarını konuşurken, Elçim Hatun'un iç dünyasında yatan gerçek duygular merak konusu oluyor. Gündüz Bey'in, Osman Bey'e, birlik ve beraberliği pekiştirecek bir düğün önerisi, Orhan Bey ve Elçim Hatun'un kaderini nasıl etkileyecek? Orhan Bey'in, Holofira ile olan ilişkisi bu teklife nasıl bir boyut kazandıracak?

Alaeddin Bey'in, yaralı Gonca Hatun'u saraya getirme çabası, onun cesur yüreğini gösteriyor. Peki, Alaeddin Bey, Gonca Hatun'u kimselere fark ettirmeden iyileştirebilecek mi?

İmren Tegin, Kayı boyunun son savaşçısı ölene dek barışın olmayacağını belirtirken, Osman Bey'e meydan okuyor. Kanlar içindeki Bayındır Bey'i Yenişehir'e getirmesi, İmren Tegin'in ne kadar tehlikeli bir düşman olduğunu kanıtlıyor.

Osman Bey'in yaşananlara olan öfkesi giderek büyürken, "Artık savaş zamanı!" diyerek yaptığı savaş ilanı, düşmanlarına karşı nasıl bir intikam planladığını merak ettiriyor.

Kuruluş Osman'ın her bölümü, tarihi olayları ve kahramanlık hikayelerini günümüze taşıyarak, izleyicilerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. 150. bölümde yaşanacak gelişmeler, dizi severlerin sabırsızlıkla beklediği anlardan biri olacak.

Editör: Haber Merkezi