Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 155. bölümüne dair fragman, hayranların beğenisine sunuldu. Osman Bey'in liderliğindeki obada yaşanan son olaylar ve gelecek bölümdeki gelişmeler, izleyicilerin heyecanını katlayarak artırıyor. İşte Kuruluş Osman 155. bölüm fragman izle Youtube linki.

Kuruluş Osman serisinin uzun yıllardır devam eden başarısının yeni göstergesi olan 155. bölüm fragmanı, izleyicilerin karşısına çıktı. Bu bölüm, öncekiler gibi büyük bir ilgiyle takip edildi. İzleyicilerin, dizinin gelecek bölümünde neler yaşanacağına dair merakı dorukta.

 Kuruluş Osman 155. bölüm fragman izle

Obanın gözde savaşçılarından Boran ve Konur arasındaki anlaşmazlık, topluluk içerisinde büyük bir yankı uyandırdı. Osman Bey'in bu duruma nasıl bir çözüm getireceği merak konusu. Olivia ise, alpların bu iç çekişmesinin kendi çıkarlarına hizmet edebileceğini düşünerek, durumu lehine çevirecek bir plan peşinde.

AFAD’dan depreme ilişkin açıklama AFAD’dan depreme ilişkin açıklama

İmren Tegin, Osman Bey'den kendisine sadakat göstermesini talep eder. Ancak Osman Bey, "Sizler ihanet ederken, bizler ata yadigarını daha da yücelttik!" diyerek, İmren Tegin'in iddialarına karşı üstünlüğünü belirtir.

Osman Bey ile İmren Tegin arasındaki gerilim giderek tırmanıyor. Osman Bey, İmren Tegin için kurguladığı stratejiyle onu şaşırtmayı başarır. Ancak İmren Tegin, Osman Bey'in planını çözerek karşı atağa geçmeye hazırlanır.

Ayça Hatun, Elçim Hatun'a ait çeyizleri ateşe vermekle kalmaz, Gazi'yi de alevlerin ortasında bırakır. Gazi'nin bu tehlikeli durumdan kurtulup kurtulamayacağı ve Ayça'nın yaptıklarının ortaya çıkıp çıkmayacağı büyük bir merak konusu. Bala Hatun, Osman Bey'e destek olmak amacıyla harekete geçer ve ona yetişmeye çalışır.

Holofira, Osman Bey'in obasına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirir. Gizlenmeye çalışsa da Orhan tarafından fark edilir. Orhan ve Holofira arasında geçecek konuşma, gelecek bölümlerin merakla beklenen unsurlarından biri olacak. Alaeddin Bey ise Gonca Hatun'u düşüncelerinden bir türlü çıkaramaz ve onunla bir araya gelme umudunu korur.

Editör: Haber Merkezi