Atv'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 162. Bölüm fragmanı yayınlandı. Osman Bey, beylikler arasındaki savaşı sona erdirmiştir ve artık büyük hedefi olan Bursa için harekete geçmiştir. Bursa'yı fethetmek için ilk adımını atan Osman Bey'in stratejisi ve planları izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Yörük obalarının büyük göçü de dikkat çekmektedir. Bu göç, Osman Bey'in namı için gelen yörüklerin Bursa kuşatmasının habercisi olup olmadığını sorgulatmaktadır. Kayı Obası'nda ise büyük bir sevinç yaşanırken, Elçim Hatun'un tedirginliği gözlerden kaçmamaktadır. Elçim Hatun'u böylesi tedirgin eden haberin ne olduğu merak konusudur.

Osman Bey'e Suikast Girişimi

Kayı Obası'nda içten bir ihanet planı kurulmaktadır. Bu kirli oyunun merkezinde Elçim Hatun bulunmaktadır. Onun üzerinden kurulacak olan bu oyunda kimlerin parmağı olduğu ve Holofira'nın da bu oyuna dahil olup olmadığı izleyiciler tarafından merakla takip edilmektedir. Ayrıca, cenk meydanında yenilmez olan Osman Bey'e karşı büyük bir suikast girişimi planlanmaktadır.

Özcan, şehit Mustafa Kayın'ın ailesini evinde ziyaret etti Özcan, şehit Mustafa Kayın'ın ailesini evinde ziyaret etti

Bursa komutanı Konstantin Palealagos, Gündüz Bey'in ölüm emrini veren kişi olarak, Osman Bey'i alt etmek için yeminler etmektedir. Konstantin'in bu suikast girişiminde başarılı olup olmayacağı ise yeni bölümde yanıt bulacaktır. Kuruluş Osman'ın yeni bölümü, izleyicileri ekrana kilitleyecek heyecan dolu anlara sahne olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ