“Genç Buluşmalar” karma sergisi açıldı “Genç Buluşmalar” karma sergisi açıldı

Kuruluş Osman 163. bölüm fragmanı izle ekranı, dizinin hayranları arasında büyük bir merak konusu oldu. Burak Özçivit, Özge Törer, Emre Bey, Mirza Bahattin Doğan ve Belgin Şimşek gibi başarılı isimleri bir araya getiren dizi, son bölümüyle heyecanı doruğa çıkardı. Bölüm biter bitmez izleyiciler, gelecek hafta neler olacağını araştırmaya başladı. Dizinin yeni bölümünde Osman Bey, Konstantin Palealagos ile yüzleşiyor. Peki, ATV ile Kuruluş Osman 163. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, gelecek hafta neler olacak? İşte detaylar...

Kuruluş Osman 163. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 163. bölüm fragmanı, dizinin sıkı takipçileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Yeni bölümde, savaş meydanında yenilmeyen Osman Bey'e karşı büyük bir suikast girişimi yapılıyor. Osman Bey'i alt etmek için büyük yeminler eden Konstantin, suikast girişiminde başarılı olabilecek mi? Yaşananlar sonrası yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler, ATV fragman ekranı üzerinde sorgulamalarına hız verdi. Peki, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuruluş Osman 163. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında, dizinin hayranları aşağıdaki link aracılığıyla izleyebilecekler. Her hafta Çarşamba günleri ekranlara gelen yapımın yeni bölüm fragmanı, dizinin izleyicileri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Kuruluş Osman 162. Bölüm Özeti

Kuruluş Osman dizisinin 162. bölümü, 28 Mayıs 2024 Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Son bölümde, Osman Bey, beylikler arasındaki savaşı bitirmiştir ve artık büyük hedefi Bursa için harekete geçmiştir. Yörük obalarının büyük göçü başlamış ve Osman Bey'in namı için akın akın gelen yörükler, Bursa kuşatmasının habercisi olmuştur. Kayı Obası'nda sevinçli bir haber yankılanırken, Elçim Hatun ise bu haberle tedirginlik yaşamıştır. Elçim Hatun'u tedirgin eden şey nedir?

Kayı Obası'nı içerden karıştırmak isteyenler, yeni bir ihanet oyunu kurmuşlardır ve bunun için en elverişli isim Elçim Hatun'dur. Elçim Hatun üzerinden kurulacak bu kirli oyunda kimlerin parmağı vardır? Holofira da bu oyuna dahil olmuş mudur?

Cenk meydanında yenilmeyen Osman Bey'e büyük bir suikast girişimi yapılmış ve Gündüz Bey'in ölüm emrini veren Bursa komutanı Konstantin Palealagos, suikastin başı olmuştur. Osman Bey'i alt etmek için büyük yeminler eden Konstantin, suikast girişiminde başarılı olabilecek midir?

Kuruluş Osman 163. bölüm fragmanı yayınlandığında, dizinin izleyicileri yeni bölümde neler olacağını büyük bir heyecanla beklemeye devam edecekler. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ