Aksiyon ve dram türlerindeki Kuzey Denizi filmi, oyuncuları ve konusu ile gündemde. Filmin yönetmen koltuğunda John Andreas Andersen oturuyor. Sinemaseverler ekran başında yerini alıyor. Genç isimlerin yer aldığı filmde tansiyon oldukça yüksek. Peki, Kuzey Denizi filmi ne zaman ve nerede çekildi? İşte, filme dair ayrıntılar...

Kuzey Denizi Filmi Konusu

Kuzey Denizi filmi, 1969 yılında Norveç hükümetinin Kuzey Denizi'nde dünyanın en büyük petrol sahalarından birini keşfetmesi ve bunun sonucunda bir açık deniz sondajı döneminin başlamasıyla başlar. Aradan geçen 50 yılın ardından, çevresel sonuçlar kendini göstermeye başlar. Okyanus tabanında bir çatlak oluşur ve bu durum teçhizatın çökmesine neden olur. Denizaltı operatörü Sofia da dahil olmak üzere bir araştırma ekibi, kayıpları aramak ve hasarın nedenini değerlendirmek için harekete geçer. Bu durumun bir kıyametin başlangıcı olduğunun keşfedilmesinin ardından, kulelerin boşaltılmasına başlanır. Ancak bu sırada, Sofia'nın sevgi dolu arkadaşı Stian denizin derinliklerinde mahsur kalır ve Sofia onu kurtarmak için suya dalmak zorunda kalır.

Kuzey Denizi Filmi Oyuncuları

Butik otelde çıkan yangında 3 kişi hastaneye kaldırıldı Butik otelde çıkan yangında 3 kişi hastaneye kaldırıldı

Kuzey Denizi filmi bu akşam ekranlarda izleyiciyle buluşuyor. Norveç'teki bir hikayeyi anlatan yapımda aksiyon oldukça yüksek. Orijinal adı "Nordsjøen" olan yapım izleyenlerden tam not alıyor. 2021 yapımı Kuzey Denizi filmi, oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Filmin başrollerinde Kristine Kujath Thorp, Henrik Bjelland, Rolf Kristian Larsen, Anders Baasmo Christiansen, Bjorn Floberg ve Christoffer Staib yer alıyor.

Norveç'in zorlu doğa koşullarında çekilen Kuzey Denizi filmi, hem görsel efektleri hem de güçlü oyunculuklarıyla izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Filmin çekimlerinin tamamlandığı tarih ise 2021 yılı olarak kayıtlara geçmiştir. Bu akşam izleyicilerle buluşacak olan Kuzey Denizi filmi, aksiyon ve dram tutkunlarını ekran başına toplamaya hazırlanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ