Başakşehir Okulları Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Sümeyye Bekis, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Sümeyra Göral, Başakşehir Okulları Halkla İlişkiler Uzmanı Fikriye Gülverin ve 10. Sınıf öğrencileri, "Haber Metni, Gazetecilik ve Gazetenin Basımı" konularıyla ilgili Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret etti.

Ziyarette Çerkezköy Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Akif Aldoğan, öğrencileri, haber metinlerinin oluşum süreci, kaynağı ve basımı ile ilgili bilgilendirdi.

Aldoğan, matbaacılık ve gazetecilik mesleğinin geçmişten günümüze gelişimini öğrencilere yerinde göstererek, bilgiler aktardı.

Ardından öğrenciler, gazetecilik hakkında merak ettikleri soruları Aldoğan’a yöneltti.

“TECRÜBELERİMDEN BAHSETMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Akif Aldoğan, “Siz değerli genç kardeşlerime bilgi, birikim ve tecrübelerim aktarmaktan büyük mutluluk duydum. Umuyorum ki içinizden çok başarılı gazeteciler çıkacaktır. Hepinize eğitim hayatında başarılar diliyorum.” dedi.

Çerkezköy’de kadın hastalıkları bilgilendirme toplantısı düzenlenecek Çerkezköy’de kadın hastalıkları bilgilendirme toplantısı düzenlenecek

Lise Öğrencilerinden Bakışa Ziyaret

Lise Öğrencilerinden Bakışa Ziyaret3

Lise Öğrencilerinden Bakışa Ziyaret1

Muhabir: Tuba Turhan