Lokmazade bugün açılıyor

Çerkezköy'ün damak tadına yeni bir lezzet katacak olan Lokmazade, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İnan Sokak üzerinde hizmet verecek.

Lokmazade bugün açılıyor

Çerkezköy Bakış - Tüm Türkiye’de hızla yayılan ve tercih edilen tatlılar listesinde üst sıralarda kendisine yer bulan çikolatalı lokma, 4 girişimcinin ortak olarak açtığı Lokmazade ile Çerkezköylülerle buluştu. İşletmeciliğini Furkan Merih Ateşoğlu, Kadir Doğruer, Semih Arda ve Oktay Er’in yaptığı Lokmazade’nin resmi açılış törenini bugün saat 14:00’da gerçekleştirecek.

ÇERKEZKÖY’E HAYIRLI OLSUN

İşletmecilerden Furkan Merih Ateşoğlu, “Lokma ve çikolatanın buluşması yeni bir tatlı akımına dönüştü. O şerbetli tatlı kabuğundan çıktı, içini dışını çikolatayla doldurdu. Artık insanlar onu tadabilmek için uzun kuyruklara giriyor.  Geleneksel tatlımız lokma artık eskisi gibi değil. Yağda kızartılan, üstüne bolca şerbet dökülen efsane tatlımız çikolatayla buluştu.  Yeni Nesil Lokma Dükkanları 2019 yılının en popüler iş fikirlerinden birisi oluyor. Yeni nesil lokmacılar farklı içeriğiyle birçok tüketici tarafından beğenilir hale geldi. Bizde dört arkadaş bu tadı Çerkezköylülerle buluşturalım dedik. Tüm Çerkezköy’e hayırlı olsun.” dedi.