Malkoçoğlu Caddesi asfaltlanıyor

Çerkezköy Öztrak Caddesi'nde TESKİ tarafından yapılacak olan altyapı ve içme suyu hatları yenileme çalışmaları kapsamında, trafiğe kapanacak olan Öztrak Caddesi'ne alternatif yol olarak kullanılacak Malkoçoğlu Caddesi'nin asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Malkoçoğlu Caddesi asfaltlanıyor

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Çerkezköy Belediyesi işbirliğinde yapımı devam eden ve Atatürk ve Öztrak caddelerini kapsayan proje kapsamında, Öztrak Caddesi’nde çalışmalar devam ediyor.

 Çalışmalar kapsamında TESKİ tarafından yapılacak olan altyapı ve içme suyu hatları yenileme işi nedeniyle Öztrak Caddesi 15 Mayıs’ta trafiğe kapatılacak. Öztrak Caddesi’nin trafiğe kapanmasının ardından trafik akışı Doğan Çabuk Sokak, Malkoçoğlu Caddesi ve Şeker Sokak üzerinden Öztrak Caddesi, Doğan Çabuk Sokak, Malkoçoğlu Sokak, Kosvalı ve Hatip Sokaklar üzerinden Öztrak Caddesi’ne ulaşım sağlanacak.

Öztrak Caddesi’ne alternatif olarak kullanılacak olan Malkoçoğlu Caddesi’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından asfaltlama çalışmaları devam ediyor.