TV8'in uzun soluklu yemek yarışması MasterChef 2024 sezonu için geri sayım başladı. Her yıl Survivor'ın bitmesiyle yeni sezona başlayan yarışmanın bu seneki tarihleri merak konusu oldu. Yarışmanın sıkı takipçileri tarafından "MasterChef ne zaman başlayacak?" araştırması yapılmaya başladı. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri kadrosunda yer aldığı MasterChef 2024 yayın tarihi sorgulanıyor. Peki, MasterChef 2024 ne zaman başlayacak?

Şeyh Edebali Türbesi'nde ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor Şeyh Edebali Türbesi'nde ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor

MasterChef 2024 Yayın Tarihi

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan yemek yarışması MasterChef yeni sezon için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Her yıl yaz aylarında ön elemelerle başlayan yarışmanın bu seneki yayın tarihi ve konsepti bekleniyor. Ancak şu ana kadar yarışmanın yeni sezon tarihi henüz belli olmadı. Geçtiğimiz sezon Haziran ayında başlayan yarışma, bu yıl da benzer tarihlerde başlayabilir. Yayıncı kanaldan da yeni sezona dair bir açıklama gelmedi.

MasterChef 2024 Yarışmacıları ve Jüri Kadrosu

Yarışmanın sıkı takipçileri, bu sezon yarışmacıların kimler olacağını da merak ediyor. Geçtiğimiz sezon güçlü yarışmacılarla bir All Star sezonu gerçekleşmişti. Heyecan dozunun yükseldiği final bölümünde kazanan ismi Mehmet Yalçınkaya açıklamış ve "2024'ün All Star'ı Esra" sözüyle duyurmuştu. Yeni sezonda da dikkat çekici yarışmacıların olması bekleniyor. Jüri koltuğunda ise yine Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun oturması bekleniyor.

Survivor Final Tarihi

Survivor final tarihi henüz açıklanmadı ancak geçtiğimiz yıl 13 Haziran günü Kuruçeşme Açıkhava'da gerçekleşmişti. Bu yıl da benzer tarihlerde final gecesinin düzenlenmesi bekleniyor. Survivor'ın final yapmasının hemen ardından MasterChef'in yeni sezonunun başlaması öngörülüyor.

Konuya dair ayrıntılar netleştikçe haberimizde yer vereceğiz. MasterChef 2024 sezonuyla ilgili tüm güncel bilgiler ve gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak: HABER MERKEZİ