5 yıldır AK Parti Tekirdağ Büyükşehir ve Kapaklı Belediye Meclis üyeliği yapan Şakir Sezgin, sosyal medya üzerinden bir veda mesajı yayımlayarak helallik istedi.

Kapaklı Belediyesi e-Devlet kapısına iki yeni Hizmet daha ekledi Kapaklı Belediyesi e-Devlet kapısına iki yeni Hizmet daha ekledi

Görev yaptığı süre içerisinde canla başla çalıştığını belirten Sezgin, “5 yıldır görev aldığım Kapaklı ve Tekirdağ Büyükşehir Meclis Üyeliği görevimi Allah’ın izni ile tamamlanmasına çok kısa bir süre kaldı. Görev sürem içerisinde Kapaklı ve ilimiz Tekirdağ için faydalı işler yapabilmek ve temsil ettiğimiz vatandaşlara yararlı olabilmek adına canla başla çalıştım. Bu süre içeresinde herhangi bir vatandaşımızın derdine derman olabildik ise bir Allah razı olsun alabildik ise ne mutlu bize. Ben siyasete giriş amacımı ve vatandaşların bizlere neden teveccüh ettiğini görev sürem boyunca hiç aklımdan çıkarmadım ve unutmadım. Şükürler olsun ki, bu zaman diliminde ismim hiçbir şekilde Yolsuzluk, rant ve çıkar gibi konularda anılmadı. Ne kendimi nede bana güvenip arkamda kale gibi dik duran hemşerilerimi, akrabalarımı ve dostlarımı lekeleyecek hiçbir faaliyetin içinde olmadım. Toplumda genel olarak “ Siyasetçi “ kavramı ile alakalı olumsuz algıların tamamını şahsım adına yıktığıma inanıyorum. Hiç bir zaman “Bal tutan parmağını yalar” atasözünü doğrulayacak bir eylem ve girişimde bulunmadım. 2024 Yerel Seçimlerinde aday olan tüm Belediye Başkanlarına, Belediye Meclis Üyesi Adaylarına başarılar diler, Yerel Seçimlerin demokrasi şöleni içinde geçmesini dilerim. Kirli bir camdan bakıp herkesi ve her şeyi kirli sanıyorsunuz.” Benim kime hakkım geçtiyse canı gönülden helal olsun, sizlerde haklarınızı helal edin. Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Burak Dalkıran