Açık hava konserleri başlıyor Açık hava konserleri başlıyor

TRT 1'in sevilen tarihi dizisi Mehmed: Fetihler Sultanı'nın heyecanla beklenen üçüncü bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Serüvenlerine devam eden dizinin son bölümünde neler olacağı merak konusu. İşte Mehmed Fetihler Sultanı 3. bölüm fragman izle Youtube linki.

TRT 1'in dikkat çekici yapımlarından Mehmed: Fetihler Sultanı, ilk yayınlanan bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Türk televizyon tarihine yeni bir soluk getiren dizi, kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edindi. Bu hafta da Mehmed: Fetihler Sultanı izleyicileri, dizinin devamında yaşanacak olayları merakla bekliyor. İşte merakla beklenen üçüncü bölüm fragmanı ve detayları.

Mehmed Fetihler Sultanı 3. bölüm fragman izle

Babasından aldığı tahtı geri bırakan Mehmed, memleketi Saruhan'a geri döner. Burada, halkın ve esnafın sorunlarına eğilir. En büyük sorunlardan biri, ticareti engelleyen korsan tehdididir. Mehmed, bu sorunu çözme gayreti içinde, halkın desteğini kazanmanın yanı sıra kişisel bir engeli de aşmaya çalışacaktır.

Venedik tüccarları, Mehmed'in ticaretlerini olumsuz etkilediğini iddia ederek babası Murad'a şikayette bulunmuşlardır. Aynı zamanda Çandarlı, Mehmed hakkında Sultan Murad'a önemli kanıtlar sunar. Sultan, Mehmed'i durumunu açıklaması için acilen saraya çağırır.

Mehmed, ya Bali Beylerle birlikte saraya giderek suçlamaları yanıtlamalı ya da korsan lideri Capello'yu yakalayarak suçlamaları çürütmelidir. Acaba Mehmed, Capello'yu ele geçirebilecek mi? Yoksa Bali Beylerle saraya boş ellerle mi dönecek?

Mehmed'in saraya çağrılması haremde farklı tepkilere neden olur. Hüma'nın endişesi ve Halime'nin sevinci arasında, Mara'nın Mehmed'i tahtta rakipsiz bırakma planı vardır. Ahmed'in devre dışı bırakılması, Mehmed'in yolunu açacaktır. Peki, Hüma Mara'nın planına nasıl bir tepki gösterecek? Halime'nin bir karşı planı olacak mı?

Şafak Bal'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinde, Serkan Çayoğlu, Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Tuba Ünsal, Sinan Albayrak gibi değerli oyuncular yer alıyor. Bu zengin kadro, dizinin her bölümünü kaçırılmaz kılıyor.

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin yeni bölüm fragmanı, merak ve heyecanı artırarak izleyicileri bir sonraki bölüm için sabırsızlandırıyor.

Editör: Haber Merkezi