"Mehmed Fetihler Sultanı" dizisinin yeni bölümünde Mehmed'in Konstantiniyye yolculuğu, Edirne Sarayı'ndaki entrikalar ve Helena ile Notaras'ın kurnaz planları... Heyecan dolu anlar sizi bekliyor.

"Mehmed Fetihler Sultanı" dizisinin altıncı bölüm fragmanı, izleyicilerin büyük bir merakla beklediği anlar sonunda TRT 1 ekranlarında gözler önüne serildi. Her hafta izleyici rekorlarına imza atan bu muhteşem yapıtın yeni bölümünde yaşanacaklar, dizinin fanlarını şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Dizinin takipçileri için özel olarak hazırlanan Mehmed Fetihler Sultanı 6. bölüm fragmanını izlemek isteyenler, Youtube üzerinden erişim sağlayabilirler.

Mehmed Fetihler Sultanı 6. bölüm fragmanı izle

Mehmed, hayatının en önemli gecesi sayılabilecek düğününden hemen sonra, gözünü karartıp tek aşkı Konstantiniyye için tehlikeli sayılabilecek bir yolculuğa atılıyor. Beklenmedik bir şekilde Bizans sarayında biriyle işbirliği yapması gereken Mehmed, Zağanos'u kurtarmak için her riske rağmen harekete geçer. Peki, Mehmed bu zorlu görevde başarılı olabilecek mi?

Mehmed'in yolculuğu sırasında karşılaştığı Urban ile olan diyaloğu, dizinin merakla beklenen sahnelerinden biri. Mehmed, Urban'ı kendisiyle dönmesi konusunda ikna edebilecek mi?

Annesinin vefat haberini alınca Mehmed'in dünyası altüst oluyor. Bu acı kaybın ardından Mehmed'in babasını suçlayıp suçlamayacağı, izleyiciler tarafından büyük bir merak konusu.

Balıkesir'de traktörle kamyonet çarpıştı: 1 kişi öldü Balıkesir'de traktörle kamyonet çarpıştı: 1 kişi öldü

Mehmed'in düğün gecesi Gülşah'ı geride bırakıp Konstantiniyye'ye gitmesi, Edirne Sarayı'nda büyük bir karmaşaya neden oluyor. Gülşah'ın başına gelenleri öğrenen babası İbrahim, damadı Murad'a hesap sormak için harekete geçiyor. Murad, bu durumda ne yapacak? Hanedan töresine mi sadık kalacak, yoksa farklı bir yol mu seçecek?

Bu arada, casuslar aracılığıyla şehre sızan Türklerden haberdar olan Helena ve Notaras, şehzade Mehmed ve ekibini ele geçirmek için kurnazca bir plan yaparlar. Konstantinos ise annesi Helena'nın yönetimdeki etkisinden rahatsızlık duymaya başlar. Acaba Helena ve Notaras, Mehmed'i yakalama konusunda başarılı olabilecekler mi?

Editör: Haber Merkezi