Meydan çalışmaları bayram tatilinde de durmadı

Çerkezköy'de Cumhuriyet Meydanındaki çalışmalara bayram tatilinde ara verilmedi. Ekipler, tatil sürecini iyi değerlendirdi ve hummalı bir çalışma gerçekleştirildi. Meydanın ana hatları ortaya çıkmaya başlarken, kaldırımlarda çalışmalar sürüyor.

Meydan çalışmaları bayram tatilinde de durmadı

Çerkezköy Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ işbirliği ile başlanan Atatürk ve Öztrak Caddeleri Kentsel Tasarım ve Peyzaj Uygulaması Projesi kapsamında Cumhuriyet Meydanı Düzenleme çalışmalarına bayram tatilinde de aralıksız sürdü.

TESKİ’nin altyapı çalışmalarını tamamladığı ve diğer altyapı kurumlarının gerekli deplase işlemlerini gerçekleştirdiği Cumhuriyet Meydanı düzenleme projesi kapsamında Çerkezköy Belediyesi tarafından başlanan üstyapı çalışmaları devam ediyor.

Ekipler, meydana ağaçların da ekimini gerçekleştirdi. Ayrıca meydan çevresinde de çok sayıda ekibin katılımıyla hummalı bir çalışma sürüyor. Meydanın ve Atatürk Caddesinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına kadar tamamlanması ve bayram kutlamaların yeni meydanda yapılması planlanıyor.

Meydan çalışmaları bayram tatilinde de durmadı

Çerkezköy Bakış Gazetesi