İşletmeciliğini İkra Baş’ın yaptığı Mia Baby Spa& Bebek Fotoğrafçılığı Çerkezköy Gazi Mustafa Paşa Mahallesi Cambazlar Sokak’ta hizmete açıldı. Açılış törenine İşletme sahibi İkra Baş, ailesi ve sevenleri katıldı.

“ÇOK DAHA İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Bu işi daha profesyonel ve memnuniyet odaklı yapacaklarını ifade eden 23 yaşında ve bir çocuk annesi olan işletme sahibi İkra Baş, “Kızım sayesinde bu işi kurmaya karar verdim. Çünkü kızımla birlikte yapabileceğim bir iş kolu arıyordum. Sonrasında böyle bir araştırma yapıp, sertifikalarımızı alıp daha detaylı, daha konforlu ve profesyonel bir hizmet vermeye karar verdik. Merkezimizde 0-12 ay ve 0-36 ay havuzlarımız bulunuyor. Burada profesyonel fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Uluslararası masaj, bebek spa ve masaj eğitmenliği belgem var. Profesyonel doğum ve bebek fotoğrafçısıyım aynı zamanda. Çerkezköy’de bildiğim kadarıyla 2 yer daha var ancak biz bu işe daha profesyonel şekilde yaklaşacağız. Bebeklere daha iyi hizmet, daha konforlu ve annelerin içini rahatlatacak şekilde yapmak asıl amaçlarımız arasında. Bu sebeple çok daha iyisini yapmaya çalışacağız.” dedi.

“Yaratıcı Drama ile Kültürel Mirasımızı Öğreniyoruz” atölyesi başlıyor “Yaratıcı Drama ile Kültürel Mirasımızı Öğreniyoruz” atölyesi başlıyor

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından İkra Baş, sevenlerinde gelen tebrikleri kabul etti.
 

B A B Y4B A B Y3B A B Y1B A B Y2B A B Y

Muhabir: Tuba TURHAN