Motosikletli kuryeye otomobil çarptı

Çerkezköy'de yolun sol şeridindeyken yavaşlayarak orta refüjdeki yaya yolundan karşıya geçmek için dönüş yapan motosikletli kuryeye arkadan gelen otomobil çarptı. Kurye kazayı küçük sıyırıklarla atlatırken, kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Motosikletli kuryeye otomobil çarptı

Çerkezköy Bakış - Kaza, Tepe yolu olarak da bilinen Cengiz Topel Caddesi üzerinde meydana geldi. Tepeden ilçe merkezine giderken yavaşlayarak yaya geçidinin devamındaki orta refüjde bulunan yaya yolundan motosikletle karşıya geçmek için hamle yapan Tuncay K. yönetimindeki 34 BLY 246 plakalı motosiklete Mehmet Sait Ö. yönetimindeki 34 DAN 943 plakalı otomobil çarptı.

TEDAVİYİ KABUL ETMEDİ

Çarpmasının etkisiyle motosiklet sürücüsü savrulurken, kazayı görenler durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Gelen ekipler motosiklet sürücüsü Tuncay K.’ya müdahale etmek istedi. Ancak sürücü iyi olduğunu belirterek tedaviyi kabul etmedi.

KAZA GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Kaza anı ise bir işyerini güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Otomobil ve motosiklet çekici yardımıyla kaza yerinden kaldırıldı.