Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir aranan Şaban Ataş'ın korkunç bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Muğla Seydikemer'de 22 Mart'ta ortadan kaybolan 3 çocuk babası Ataş'ın akıbeti, eski eşi Emine Karabulut'un şok itirafıyla gün yüzüne çıktı. Canlı yayında gergin anlar yaşayan Karabulut, program çıkışında Müge Anlı'ya cinayeti itiraf etti.

"Burhanettin Şaban'ı İple Boğdu!"

Emine Karabulut, Şaban Ataş ile boşanmalarına rağmen aynı evde yaşamaya devam ettiklerini belirtti. Cinayet günü evde bulunan Karabulut, Burhanettin Öztürk ve Şaban Ataş arasında çıkan kavgayı anlattı. İddiaya göre, tartışma sırasında Burhanettin Öztürk, Şaban Ataş'ı iple boğarak öldürdü ve cesedini ortadan kaldırdı. Karabulut, cesedin gömüldüğü yeri de Müge Anlı'ya detaylı bir şekilde anlattı.

Ceset Sarıyer Mevkiinde Bulundu

Otomobille traktörün çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı Otomobille traktörün çarpıştığı kazada 1 kişi yaralandı

Emine Karabulut'un itirafları üzerine harekete geçen Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sarıyer mevkisinde Karabulut'un tarif ettiği yerde arama çalışması başlattı. Yapılan aramalar sonucunda üzeri taşlarla örtülü bir erkek cesedi bulundu. Cesedin yapılan incelemede kayıp Şaban Ataş'a ait olduğu belirlendi. Ataş'ın cesedi, detaylı inceleme için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olayın aydınlatılmasıyla birlikte İstanbul'da programda bulunan Emine Karabulut ve Burhanettin Öztürk ile birlikte bir şüpheli daha gözaltına alındı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan bu şok gelişme, Şaban Ataş cinayeti ile ilgili tüm soruların cevaplarını bulmaya yönelik soruşturmanın seyrini değiştirdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ