Nalcı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

MHP Tekirdağ eski Milletvekili Kemalettin Nalcı, iddiaya göre miras tartışması nedeniyle çıkan kavgada ağabeyi Aziz Nalcı'yı bacağından vurdu. Olay anı güvenlik kamerasına yansırken, Kemalettin Nalcı polis tarafından gözaltına, ağabeyi ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Nalcı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Nalcı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Çerkezköy Bakış- Olay, Cumhuriyet Mahallesi Tepe Mevkisindeki Kuşbahçe Konaklarının bahçesinde meydana geldi.

OLAY ANI KAMERAYA YANSIDI

Miras tartışması nedeniyle aralarının açık olduğu iddia edilen 56 yaşındaki Kemalettin Nalcı ve ağabeyi 66 yaşındaki Aziz Nalcı, sitenin bahçesinde tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce iddiaya göre Nalcı, tabancasına sarıldı ve ağabeyine ateş etti. Olay anı ise sitenin güvenlik kamerasına yansıdı. 


HASTANEYE KALDIRILDI

Aziz Nalcı kanlar içinde kalırken, silah seslerini duyanlar durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri Kemalettin Nalcı’yı gözaltına aldı. Aziz Nalcı ise sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. 


9 BOŞ KOVAN BULUNDU

Olay yerinde polisin yaptığı incelemede 9 adet kovan bulundu. Bacağına isabet eden 1 kurşun ile yaralanan Aziz Nalcı’nın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST

Kemalettin Nalcı, polisteki ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Polisin olayla ilgili başlattığı tahkikat sürüyor. 

Yorumlar 2
Yok. 08 Mayıs 2022 09:08

Adam bir insanı yaralamış, öldürebilirdide fakat emniyet aracına binip inerken hiç bir polis tutmuyor, tabii ki kaçacak değildir ama hani prosedür öyledir ya, bu bey efendiye neden parka gidiyor gibi muamele yapılmış acaba.

Hatice 07 Mayıs 2022 10:21

Her zerresi haram olan mirasın sonu ancak bu olurdu