Abdullah Öğe, seçim çalışmalarına başlamadan önce kentte vatandaşların eksikliğini hissettiği alanları tespit etti.

Daha sonra bu alanlarda ekibiyle birlikte projeler hazırlayan Öğe, yerel seçimlere kısa süre kala projelerini kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor.

Abdullah Öğe’nin Çerkezköy için hazırladığı projelerden bazıları şunlar:

KAPALI PAZAR YERLERİ

Kızılpınar mevcut pazar alanının yerine zemin katında sebze meyve ve gıda tezgahlarının, 1. katında ise giyim ve tekstil satışı yapan esnafın yer alacağı 5 bin 800 metrekare inşaat alanına sahip 2 katlı yeni bir pazar yeri inşa edilecek. Yaz ve kış aylarında hem esnafın hem alışveriş yapan vatandaşların hava şartlarından etkilenmeyeceği bu proje, Bağlık Mahallesi’nde 6 bin 387 metrekare, Veliköy Mahallesi’nde ise 3 bin 142 metrekare olarak halkın hizmetine sunulacak. Bu proje olası afetlere karşı vatandaşların barınabileceği şekilde planlandı.

Öğe Projeler1-1

DÜĞÜN SALONLARI

İlçedeki açık ve kapalı düğün salonlarının sayısı artırılacak. Çiftlerin çok daha uygun bedellerle bu salonlardan faydalanması sağlayarak, gençlerin mutluluklarına ortak olunacak. İlk etap projeler Kızılpınar Gültepe Mahallesi, Kızılpınar Namık Kemal Mahallesi, Bağlık Mahallesi ve Ambardere mevkisinde vatandaşların hizmetine sunulacak.

Öğe Projeler-1

MAHALLE KONAKLARI VE TAZİYE EVİ

Tüm mahalleler için projelendirilen mahalle konakları ivedilikle inşa edilecek, taziye, mevlit, kına gecesi, nişan, sünnet, gibi organizasyonlar için vatandaşların hizmetine sunulacak.

Öğe Projeler2-1

HAMAM PROJESİ

Modern, kullanışlı, fonksiyonel bir hamam projesi inşa edilecek. Hazırlanan proje ile Türk geleneğinin önemli unsurlarından olan ihtişamlı bir hamam Çerkezköy halkının hizmetine sunulacak.

AK Parti İlçe Teşkilatında bayramlaşma programı AK Parti İlçe Teşkilatında bayramlaşma programı

Öğe Projeler3-1

Muhabir: Burak Dalkıran