Jandarma bilgilendirmeyi sürdürüyor Jandarma bilgilendirmeyi sürdürüyor

Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hızlı başladı. Öğe, ilk ziyaretini Cumhur İttifakı ortakları olan MHP Çerkezköy İlçe Teşkilatına gerçekleştirdi. Öğe’yi MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Fatih Berber ve parti üyeleri karşıladı. 

1-7

“ÇERKEZKÖY’E HAK ETTİĞİ GERÇEK HİZMETLERİ KAZANDIRACAĞIZ”

Öğe ziyarette konuşma gerçekleşti. Çerkezköy’de oturan, Çerkezköy’ün havasını koklayan herkesin hak ettiği hizmete kavuşmasını sağlamak istediğini belirten Öğe, “Biz belediyeyi aldıktan sonra birileri gibi kenara oturmayacağız. Gece gündüz demeden, hep birlikte çalışarak inşallah belediyeyi kazanacağız. Benim buna inancım tam. Allah izin verirse biz bu belediyeyi sizlerle birlikte alacağımıza inanıyorum. Belediyeyi kazandıktan sonra Çerkezköy’ün hak ettiği gerçek hizmetleri, gerçek projeleri Çerkezköy’e kazandıracağız. Laf üreterek değil, proje üreterek bunu gerçekleştireceğiz. Bunu yaparsa Cumhur İttifakı yapar. Hep birlikte inşallah bunu başaracağız.” dedi.

3-3

“SAHADA OLACAĞIZ, DİK DURACAĞIZ”

Ziyaretlerinden dolayı Öğe’ye teşekkür eden MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Fatih Berber de “Sahada olacağız, dik duracağız, biz olacağız, bir olacağız ve Allah nasip ederse Çerkezköy Belediyesi’ne Cumhur İttifakının mührünü vuracağız.” şeklinde konuştu.
+-2

Muhabir: Barış Karapaça