Cumhur İttifakı Çerkezköy Meclis Üyesi Adayı Mehmet Keleş, memleketi olan Malatya’nın Çerkezköy’deki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde kahvaltı programı düzenledi.

Düzenlenen programa Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Salih Azbay, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Fatih Berber, Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bayram Keleş, Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye meclis üyesi adayları ve dernek hemşerileri katıldı.

“MEHMET KARDEŞİMİZ ARTIK MECLİS ÜYESİ, SEÇİLDİ İNŞALLAH”

Programda konuşma yapan Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Öğe, “Allah razı olsun bize kapınızı açtınız, kahvaltı programında bir araya geldik. Gerçek belediyeciliği ‘Sadece Çerkezköy’ sloganıyla yola çıkıyoruz. Mehmet kardeşimiz artık meclis üyesi, seçildi inşallah. Allah’tan hayırlı, güzel işler yapmasını niyaz ediyorum. Mehmet Keleş kardeşimizin sadece bir Malatyalı olması değil aynı zamanda da Çerkezköy’de şimdiye kadar göstermiş olduğu esnaflıktan, ticaretinden dolayı, hemşerilerle hep bir arada olmasından dolayı böyle bir tercih yaptık.” dedi.

“HEP BİRLİKTE YAPACAĞIZ”

Konuşmasının devamında hedeflerinin Çerkezköy’e hak ettiği hizmeti kavuşturmak olduğunu belirten Öğe, “Bunu da hep birlikte yapacağız. Bir yola çıktık, bu kardeşiniz şimdiye kadar teşkilatıyla birlikte üzerine düşeni yaptı. İnşallah hep beraber olursak, birlikte bu gücümüzü gösterirsek hemşerilerimizle beraber Malatyalı hemşerilerimizle, Tokatlı hemşerilerimizle hepimiz beraberiz. Bu Anadolu insanının, Malatyalıların Çerkezköy’e ne hizmetler katabileceğini tüm Çerkezköy’e hep birlikte göstereceğiz. Hepinizi saygıyla, sevgiyle, hürmetle selamlıyorum.” diye konuştu. 

“SİYASETİN MİHENK TAŞLARINDAN OLAN BİR İL”

Malatya’nın siyasetin mihenk taşlarından olan bir il olduğunu söyleyen AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Azbay, “Pazar günü bizi bu kahvaltıya davet ettiğiniz için hepinize müteşekkiriz. Malatya’nın mümtaz bir il olduğunu biliyoruz, siyasetin mihenk taşlarından bir il olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı da Malatya’ya sıralama anlamında değil de meclis üyesi anlamında daha farklı bir değerlendirme yapılabilirdi. Biz kendimizi sizden, sizi bizden gördüğümüz için böyle bir uygulama yaptık.” dedi.

“BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Azbay’dan 23 Nisan mesajı Azbay’dan 23 Nisan mesajı

Malatya’nın çok kıymetli bir il olduğunu ifade eden MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Berber, “Bizi burada ağırladığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Birliğimiz daim olsun. Malatya, Anadolu’nun çok kıymetli bir yeri. Anadolu için ve Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü için Malatya bizim vazgeçemediğimiz şehirlerimizden Sizleri seviyorum.” şeklinde konuştu.

“HEPİNİZİN ARKAMDA OLACAĞINDAN EMİNİM”

Düzenlediği kahvaltı programına katılan misafirlere teşekkür eden AK Parti Çerkezköy Meclis Üyesi Adayı Mehmet Keleş, “Bildiğiniz gibi daha önce 2012-2019 yılları arasında Malatyalılar Dernek Başkanlığı yaptım. Bu kahvaltı da gelip bizi onurlandırdığınız için teşekkür ederim. Meclis üyesi açıklamasında Sayın İlçe Başkanım Salih Azbay’a ve Belediye Başkan adayımız Abdullah Öğe’ye bizleri onurlandırdığı için, bu görevi bizlere layık gördüğü için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte hepinizin arkamda olacağından eminim. ” dedi.

Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bayram Keleş de katılımcılara geldikleri için teşekkür etti.

Öğe Malatyalılar3

Öğe Malatyalılar4

Öğe Malatyalılar2

Öğe Malatyalılar

Öğe Malatyalılar5

Muhabir: Barış Karapaça