Çerkezköylüler’e video mesaj ile seslenen Öğe, “Kıymetli Çerkezköylüler; her birinize sağlık, mutluluk ve huzur dolu güzel günler diliyorum. Bugün sizlerin duaları ve destekleriyle Çerkezköy’ümüzün geleceğini şekillendirecek adaylık görevi tebliğinden dolayı büyük gurur ve onur duyuyorum.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle aday olduğum Çerkezköy Belediye Başkanlığı görevi için hazırlıklarını titizlikle yürüttüğümüz projelerimizi hayata geçirme arzusuyla şu an itibariyle çalışmalarımıza bismillah diyoruz.

Siz değerli hemşerilerimizin desteğiyle inşallah 81 ilimizin karma nüfusundan oluşan ilçemizin her köşesinde birlik ve beraberlik içerisinde değişim gelişim ve dönüşüm başlıkları altında daha güçlü ve daha güzel bir Çerkezköy inşa edeceğiz.

“Çalışan ve kazanan Çerkezköy” ilkesiyle hareket ederek bahane üretmek yerine çözüm ve proje üreten sosyal belediyecilik anlayışıyla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletimize hizmet yolunda durmadan yorulmadan yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek projelerimizle daima bir arada ve ortak akılda Çerkezköy’ümüzü hak ettiği büyük yatırımlara ve hizmetlere kavuşturacağız.

Siz değerli hemşerilerimizin yaşam kalitesini arttırmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu yolda başta geleceğimiz olan gençlerimiz için daha fazla fırsat ve imkan oluşturmak, kadınlarımızın ekonomik ve sosyal hayatta daha etkin rol almasını sağlamak, çocuklarımız için daha yeşil, daha temiz ve daha yaşanabilir bir Çerkezköy inşa etmek en büyük hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Akay, esnaf ziyaretinde bulundu Akay, esnaf ziyaretinde bulundu

Siz değerli hemşerilerimizin hayallerini ve umutlarını gerçeğe dönüştürmek, tüm ilçelerin örnek aldığı bir ilçe olabilmek için el ele vererek, gönül ve kader birliği yaparak Çerkezköy’ümüzü hak ettiği yerlere birlikte taşıyacağız. Her birinize destekleriniz için canı gönülden teşekkür ediyorum. Çerkezköy’de bugüne kadar hizmet etmiş bütün belediye başkanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Çerkezköy’ü daha ileriye taşıyacak projelere hep beraber imza atacağız.” Dedi.

Muhabir: Tuba TURHAN