AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti.

“ADAYLIKLARIMIZ AÇIKLANDIĞINDA BİRBİRİMİZİ ARAYIP TEBRİK ETTİK”

Ziyarette adaylıklar açıklandıktan sonra Akay ile birbirlerini arayarak tebrik ettiklerini dile getiren Öğe, “İlk adaylıklarımız açıklandığında birbirimizi arayıp tebrik ettik. Hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Biz burada doğup burada büyüdük. Çerkezköy’e kim ne katkıda bulunabilir ne katkısı varsa sunacak. Seçimler gelir geçer önemli olan nezaket dolu bir süreci atlatıp Çerkezköy’e hizmet etmek” dedi.

“KAZANAN ÇERKEZKÖY OLSUN”

Öğe’nin konuşmasının ardından ise Akay, “Çerkezköy’ün iyiliği için herkes üzerine düşeni yapacak. 1 Nisan'a kadar gazel bir yarış diliyorum. Kazanan Çerkezköy olsun” ifadelerini kullandı.

“SAHADA VAR OLARAK ÇALIŞACAĞIZ”

Akay’ın ardından tekrar söz alan Öğe, “Cuma günü bize adaylık tebliğ edildikten sonra kendimize uyku saati bırakmadık. Daha fazla vatandaşımıza ulaşmak için çalışıyoruz çabalıyoruz. Bundan sonra da sahada var olarak çalışacağız.” diye konuştu.

“ÇERKEZKÖY’DE HİZMETİ OLMUŞ BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM”

Öğe, “Daha önce Çerkezköy’de hizmeti olmuş belediye başkanlarımıza şahsım ve teşkilatım adına teşekkürlerimi iletiyorum. Her dönemde belediye başkanlarımız daha iyisini yapmak için mücadele edecek. Bizimde gayemiz mücadele etmek. Hepimiz için hayırlısı olsun. Daha güzel bir Çerkezköy için çalışacağız." dedi.

Ziyarette AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Salih Azbay ve beraberindeki heyet de hazır bulundu.

Duvara çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı Duvara çarpan motosikletin sürücüsü yaralandı

Whatsapp Image 2024 02 05 At 10.19.36

Muhabir: Tuba TURHAN