Ordulular iftar yemeğinde bir araya geldi

Çerkezköy Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, düzenledikleri iftar programında Ordulu hemşerileri bir araya getirdi. İftara Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, Ordulu olan eşi Elif Duru ile birlikte katıldı.

Ordulular iftar yemeğinde bir araya geldi

Çerkezköy Bakış- Çerkezköy Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından iftar yemeği verildi.
İftara Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru ile eşi Elif Duru, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Çerkezköy Ordular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Çiloğlu ve dernek yönetimi, STK temsilcileri, vatandaşlar katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Oruçların açılıp hep birlikte iftar yemeğinin yenilmesinin ardından kısa bir konuşma yapan Çerkezköy Kaymakamı Murat Duru, “Duyduğum sevgi ve saygıyla öz babamdan farksız rahmetli kayınpederimin memleketi Ordu ilimizden olup Çerkezköy’ümüzde yaşayanlarca kurulmuş Çerkezköy Ordulular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin Başkanı Hasan Çiloğlu ve yönetiminin düzenlemiş olduğu iftar programına eşim Elif ile beraber iştirak edip açık havada oldukça yoğun katılım sağlayan hemşerilerimin gönül sofrasında birlik ve beraberlik içerisinde iftarımızı açmanın mutluğunu ve bahtiyarlığını yaşadık. Çerkezköy Ordular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Çiloğlu’na, yönetimine ve Çerkezköy’ümüzde yaşayan bütün Ordulu hemşerilerime teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Bu vesileyle Mevla’m yaptığımız ve yapacağımız dua ve ibadetleri dergahında kabul eylesin inşallah” ifadelerini kullandı. Çerkezköy Ordular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Çiloğlu da davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.