2019 yılından beri Kızılpınar yolu üzerindeki Opet benzin istasyonu içerisinde Pilot Garage Oto Ekspertiz, işletme sahibi Sezer Özsoy, araç alan ve satan vatandaşları oto ekspertiz yaptırmaları konusunda uyardı.

Yaptıkları işlemlerden bahseden Özsoy, “Namık Kemal Üniversitesi Otomotiv mezunuyum. 2009 yılından beri otomotiv sektöründe hizmet veriyorum. İşletmemizde Pilot Garage Oto Ekspertiz hizmetinin dışında, egzoz gazı emisyon ölçümleri de gerçekleştirilmektedir.” dedi.

“HER BÜTÇEYE UYGUN OTO EKSPERTİZ PAKETLERİMİZ MEVCUT”

Oto ekspertizin aracın güncel durumunu raporlayan bir hizmet olduğunu ifade eden Özsoy, “Vatandaşlara alacak oldukları aracı değerinde almaları ve daha sonrasında aracı hem kullanırken hem de satmak istemeleri durumunda mağduriyet yaşamamaları için oto ekspertiz yaptırmalarını öneriyoruz. Biz Pilot Garage Oto Ekspertiz olarak aracı oto ekspertiz işlemine aldığımızda ilk olarak aracımızı pist üzerine alır, teknik ve güncel cihazlarımızla kaporta ve boya kontrollerini gerçekleştiririz. Sonrasında motor, mekanik kontrolleri, şanzıman ve alt takım kontrolü gibi işlemleri yapıyoruz. Özellikle hayati önem taşıyan hava yastığı ve elektrik donanımı kontrollerine özen gösteriyoruz. Bu yapılan oto ekspertiz işlemleri sonrasında detaylı rapor sunumu gerçekleştiriyoruz. Her bütçeye uygun oto ekspertiz paketlerimiz mevcut. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Oto1

Oto3

Oto2

Muhabir: Barış KARAPAÇA