Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen yılsonu gösterisi saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından Doğaiçi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, hazırladıkları yöresel halk oyunlarını, müzik dinletilerini, dans gösterilerini, şiir dinletilerini ve çeşitli gösterileri izleyicilerin beğenisine sundu.

“BU ZOR VE MEŞAKKATLİ BİR YOL”

Yılsonu gösterisinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Memiş, “Bu akşam özel çocuklarımızın bu özel gecesinde sizlerle birlikte olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Bu zor ve meşakkatli bir yol. Sabır istiyor, özen istiyor ama karşılığında çocuklarımızdan saf sevgi alıyorsunuz. Bu akşam da bunu bize hissettireceklerinden eminim.” dedi.

Özel Öğrencilerden Harika Performans3

“ÇOCUKLARIMIZIN HEYECANINI SAHNEYE YANSITMAK İSTEDİK”

Çocukların heyecanını sahneye yansıtmak istediklerini ifade eden Doğaiçi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurum Müdürü Mehbube Alıcı da “Bu güzel gecede bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimiz, hepiniz hoş geldiniz. Bu gün burada ilmek ilmek işlediğimiz, hepimizin kıymetlisi özel çocuklarımızın gösterilerini gururla izlemek için toplandık. Biz istedik ki çocuklarımızın heyecanını sahneye yansıtalım.” diye konuştu.
Yılsonu gösterisine Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Memiş, Çerkezköy Özel Doğaiçi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi müdürleri ile öğretmenleri ve veliler katıldı.

Özel Öğrencilerden Harika Performans1

Çerkezköy polisi bireysel silahlanmaya geçit vermiyor Çerkezköy polisi bireysel silahlanmaya geçit vermiyor

Özel Öğrencilerden Harika Performans

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan