Plaket takdim edildi

Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği faaliyetlerine devam ediyor. Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Vekili Ferhat Akın, desteklerinden dolayı dernek yönetimine plaket takdim etti.

Plaket takdim edildi

Çerkezköy Bakış- 2014 yılında dış cephesi yenilenen Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Gazi Polis Merkezi Amirliği Hizmet binası, Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından yapılan tadilat çalışması ile yeni görünümüne kavuştu. Hizmetin daha verimli ve güvenli bir şekilde sürdürülmesinin sağlanması amacıyla yapılan tadilat çalışmaları kapsamında dış çevre peyzaj ve güvenlik sistemleri modernize edildi.


PLAKET TAKDİM ETTİ


Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Vekili Ferhat Akın, bu süreçte katkıda bulunan Çerkezköy Emniyet ve Asayiş Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Gürkan Yılmaz ve yönetim kadrosu Ercan Özdemir, Yüksel Garip, Özgür Bozdağ ve ayrıca yapmış olduğu katkılardan dolayı Gülnur Kocaçınar'a plaket takdim etti.


TEŞEKKÜR ETTİ


Çerkezköy İlçe Emniyet Müdür Vekili Ferhat Akın, hizmetin yerine getirilmesi esnasında yardımlarını esirgemeyen kurum ve işletmelere de teşekkür etti.