Kapaklı’da iki kişiyi planlı bir şekilde gasbettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 3 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı. Adliyeye sevk edilen E.C ve İ.C ile olayı planladığı belirlenen İ.B, çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

Tarcan'dan, Kapaklı Belediyesi çalışanlarının maaşlarıyla ilgili açıklama Tarcan'dan, Kapaklı Belediyesi çalışanlarının maaşlarıyla ilgili açıklama

PLANLI GASP İSTENİLEN GİBİ OLMADI

Olay Mithatpaşa Caddesi yeni Devlet Hastanesi arkasında meydana geldi. S.T., M.K. ve İ.B. isimli kişiler, belirtilen adreste bulundukları sırada 2 maskeli şahsın araç ile yanlarına gelerek silah ve sopayla kendilerinin darp ettikleri ve kedilerine ait cüzdan, telefon, 10 dolar ve 300 TL’yi gasp ettiklerini iddia ettiler. Bunun üzerine çalışma başlatan Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayı gerçekleştirenlerin E.C. ve İ.C. isimli şüphelilerin olduğu, ayrıca gasp olayında gasp edildiğini iddia edilen 3 kişiden biri olan İ.B.’nin planladığı tespit edildi. Yaşanan olayın alacak verecek konusundan çıktığı belirtildi. Konu ile alakalı 3 şüpheli gözaltına alınmıştı.

Muhabir: Burak Dalkıran