İmamoğlu ve Albayrak’tan samimi poz

Afyonkarahisar'da düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler Çalıştayı’nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın samimi pozları dikkat çekti.

İmamoğlu ve Albayrak’tan samimi poz

Çerkezköy Bakış - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisar'da düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler Çalıştayı’nda CHP’li başkanlar bir araya geldi.

“GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK”

Çalıştay’da Albayrak’ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte verdiği samimi poz da dikkatlerden kaçmadı. Albayrak, yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler Çalıştayı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ile görüş alışverişinde bulunduk. Kendisine nezaketi ve samimiyeti için teşekkür ediyorum.” dedi.
Hizmet Kervanı programı ile Tekirdağ’ın ilçelerini gezen Kadir Albayrak, Kapaklı ilçesindeki gezisinde ziyaret ettiği Kapaklı Bakış Gazetesi’nde, İmamoğlu ile ikili ilişkilerinin iyi olduğunu belirterek, birlikte çalışabileceklerine değinmiş ve İstanbulluları hafta sonlarında bile olsa Tekirdağ’a çekebilmenin çok önemli olduğuna vurgu yapmıştı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mağdur Vatandaş
Mağdur Vatandaş - 3 ay Önce

Kadir Albayrak azcık örnek alsında bir şeylerde indirime gitsin her şeye zam...

Sevgin ŞERİFOĞLU
Sevgin ŞERİFOĞLU @Mağdur Vatandaş - 3 ay Önce

Su ücretlerinde indirim talep ediyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510