Öğe: 16 Nisan’da abdestini aldık 24 Haziran’da namazını kılacağız

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıya katılan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, yaptığı konuşmada 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimine değindi. Öğe, milletin 16 Nisan’da evet dediği sistemi 24 Haziran’da hayata geçireceklerini kaydederek, “16 Nisan’da yapılan referandumda abdestini aldık inşallah 24 Haziran’da da namazını kılacağız. Milletimiz yıkım ekibi olan millet ittifakına en iyi şekilde cevap verecektir buna hiç şüphemiz yok.” dedi.

Çerkezköy Bakış
Öğe: 16 Nisan’da abdestini aldık 24 Haziran’da namazını kılacağız

Çerkezköy Bakış - Öğe: 16 Haziran’da abdestini aldık 24 Haziran’da namazını kılacağızÇerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı ilçede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Çınar restoranda düzenlenen kahvaltıya AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ercan Erdoğan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Haluk Demir, İlçe Kadın Kolları Başkan vekili Hülya Sarcan ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, yaptığı konuşmada 24 Haziran’da geçilecek yeni hükümet sistemine ilişkin konuştu. Öğe, seçim çalışmaları kapsamında gezmedik sokak, çalmadık kapı bırakmadıklarını kaydederek seçime son 5 gün kala kendi bölgeleri olan Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

“PARLAMENTER SİSTEME GERİ DÖNECEĞİZ VADİ SAÇMALIKTIR”


Milletvekili Adayı Öğe, muhalefetin seçim vadine ilişkin de konuştu. Öğe, özellikle parlamenter sistemi vadinin saçmalık olduğunu vurgulayarak, yapılan bu vadin millete saygısızlık olduğunu kaydetti. Öğe, “Şimdi muhalefet kalkmış meydanlarda parlamenter sistemi geri getireceğiz diyor. Bakın, cumhurbaşkanlığı sistemini hükümet 16 Nisan’da referandum yaparak milletimizin oyuna sundu. Bir seçim yapıldı ve millet bu sisteme evet dedi. Şimdi milletin seçtiği sistemi millete sormadan yok saymak, yok etmeye çalışmak sadece saçmalıktır.” diye konuştu.
 

“ABDESTİNİ ALDIK, NAMAZINI KILACAĞIZ”


Öğe, 16 Nisan’da abdesti alınan sistemin 24 Haziran akşamı namazının kılınacağını ifade etti. Öğe, “16 Nisan’da abdestini aldığımız sistemin 24 Haziran’da namazını kılacağız. Milletimiz yıkım ekibi olan ittifaka en iyi şekilde cevap verecektir buna hiç şüphemiz yok.” dedi.  Öğe, seçim sürecinde Tekirdağ’ı karış karış ziyaret ettiklerini de kaydederek Tekirdağ’da AK Parti oylarının her seçimde arttığını ve bu seçimde de oy sayılarının artacağını söyledi.

banner287
1000 VATANDAŞAR ERZAK, 250 ÖĞRENCİ YARDIMI YAPILDI


Ramazan ayı içerisinde İlçe Teşkilatı faaliyetlerinden de kısaca bahseden Abdullah Öğe, 1000 vatandaşa ramazan kolisi verdiklerini 250 öğrenciye ise giysi yardımında bulunduklarını söyledi. Öğe, bu faaliyetlerin sürekli olarak yapıldığını da kaydetti. Yardıma muhtaç ailelerin ilçe teşkilatı binasına gelmelerinin ya da ihtiyaç sahibi ailenin tespiti yapılarak yine ilçe teşkilatına bildirilmesinin yeterli olduğunu ifade eden Öğe, İlçe Teşkilatının sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.
 

“MİLLETTEN UZAK BİR İTTİFAK”


Konuşmasına Millet İttifakına da yer veren AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, Millet adını kullanan fakat milletten uzak bir ittifakın yapıldığını söyleyerek eleştiride bulundu. Öğe, “Bugün terör örgütlerine ‘Terörist’ diyemeyen, bunun yanı sıra teröre sırtını yaslayan siyasi parti ile aynı çatı altında olan. Mitinglerinde terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP bayrağı sallayanların adı millet olan bir ittifak kurmaları ilginç. Hakikatten milletten uzak, milletin ne olduğunu bilmeyen bir ittifak var” dedi.

“İNANCIMIZ TAM!”


Abdullah Öğe, konuşmasının sonunda ise 24 Haziran akşamı Çerkezköy meydanında yapılacak kutlama programına tüm vatandaşları davet etti. Öğe, “Biz meydanlarda yaptıklarımızı anlatıyoruz. Yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın teminatıdır. Benim inancım tam. İnşallah 24 Haziran akşamı sandıklar açıldıktan sonra belediye meydanında kutlamamızı yapacağız.” İfadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 17:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306