Projeler seçim tırında tanıtılacak

Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak belediye meydanında stant kurdu. Burada vatandaşlara kalpli, üzerinde 'aşk ile' yazan çikolata dağıtan Kozuva, seçim tırını da tanıttı.

Projeler seçim tırında tanıtılacak

Çerkezköy Bakış - Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel olarak belediye meydanında stant kurdu. Burada vatandaşlarla birlikte fotoğraf çekilen Kozuva, ayrıca Atatürk Caddesi’ni gezerek hem esnafa hem de vatandaşlara çikolata dağıttı.

SEÇİM TIRINI TANITTI

Kozuva, Belediye Meydanına konulan seçim tırını da tanıttı. Bugüne özel çay, kahve ikramının ve üye kayıtlarının alınacağı tırda, ilerleyen günlerde Kozuva’nın projeleri yer alacak. Tır, Çerkezköy’ün her yerini gezecek ve projeler bu tırda sergilenecek. Projelerin, nereye nasıl yapılacağı simülasyon halinde izlenilebilecek.

Yorumlar 3
Oktay oruç 15 Şubat 2019 10:16

Hayırlı olsun başkanım

İstanbul city.. 14 Şubat 2019 22:59

Yakışmış belediye önünde..

Baba Serdar 14 Şubat 2019 22:23

Ab Süleyman kozuva etrafınızda çok fazla erkek var bence böyle bir işi ve kutlamayı yaparken bayanlar yanınızda olursa daha iyi mesaj vermiş olursunuz saygılar