Restoranda korkutan yangın

Çerkezköy'de Canbazlar Sokak üzerinde bir işyerinde çıkan yangın paniğe sebep oldu. Havalandırma kısmında çıktığı belirlenen küçük çaplı yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Restoranda korkutan yangın

Çerkezköy Bakış - Yangın, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi üzerinde bulunan Halil İbrahim Sofrası isimli iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre havalandırmadan yangın çıktı. Yangın anında içeride bulunan müşteriler, tedbir amaçlı çalışanlar tarafından dışarı çıkartıldı ve itfaiye ekiplerine haber verildi. Kısa sürede gelen İtfaiye ekiplerinin müdahalesinin ardından yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Çevredekiler ise itfaiye ekiplerinin çalışmalarını meraklı gözlerle izledi.
Yangın sonrası işletmede maddi hasar meydana geldi.

Yorumlar 1
Sebih caylak 10 Haziran 2019 23:07

İtfayenin mudahale ettiği bir yangin söz konusu değildir. Böyle mesnetsiz, basit habercilik yapmanizi yadırgamamak ile birlikte sizlere onurlu gercek haber yapmanızı tavsiye ediyorum. Havalandirmanın devre dışı kalması sebebi ile içerinin gecici duman oluşmasi söz konusu olmuştur. Kısa bir süre havalandırılan işyeri hizmetine devam etmiştir. Sizlerin bahsettiği gibi bir yangin söz konusu olsa kısa sure içerisinde hizmet vermesi söz konusu olmayacakti..haberi bu şekilde yapma amaçinizi anlamamakla birlikte sizlerde duzelttme haver yapmanızıda beklemeketeyiz .