Optimed kadrosuna göz doktoru Tellioğlu’nu dahil etti

Özel Optimed Hastanesi, hekim kadrosuna Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Necmi Tellioğlu’nu dahil etti.

Optimed kadrosuna göz doktoru Tellioğlu’nu dahil etti

Çerkezköy Bakış - Hasta kabulüne başlayan Tellioğlu’nu, Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Başhemşire Sevda Sümbül, İşletme Direktör Yardımcısı Elçin Süleymanoğlu ve Destek Hizmetleri Yöneticisi Yonca Yavuz ziyaret ederek, hoş geldin çiçeğini takdim etti ve yeni görevinde başarılar diledi.

HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Sağlık alanında 12. hizmet yılını dolduran Özel Optimed Hastanesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Necmi Tellioğlu, Özel Optimed Hastenesi’nde hasta kabulüne başladı.

banner287
NECMİ TELLİOĞLU KİMDİR?

1954 Beypazarı doğumlu Op. Dr. Necmi Tellioğlu, ilk ve orta tahsilini Beypazarı’nda tamamladı. Ardından 1971 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi, 1977 yılında mezun oldu. 1 yıl Kastamonu Sağlık Ocağı tabipliği yapan Tellioğlu, 18 aylık yedek subaylık görevini Ankara’da tamamladı. Tellioğlu, 1983-1985 yılları arasında Edirne SSK hastanesinde 2 yıllık mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, 1985 yılından bu yana çeşitli özel kurumlarda hekimliğe devam etti. Bunun yanı sıra da Özel Derman Hastanesinin kuruluş çalışmalarında yer aldı. 1992 yılında açılan hastanede göz hekimliğini yürütürken aynı zamanda yöneticiliğini de üstlendi. Göz hekimliği alanında reflaksiyon, glokom tedavisi ve cerrahisi, şaşılık tedavisi ve cerrahisi, katarakt ve gözyaşı kanal tıkanıklıkları cerrahisi, göz ve çevresi tümörlerin cerrahi tedavileri gibi özellikli hastalıkların tedavisi her zaman özel ilgi duyduğu alan oldu. 2019 yılına kadar birçok özel hastanede görevini yerine getirmenin yanı sıra yöneticilik görevleri de üstlenen Tellioğlu, Özel Optimed Hastanesinde Göz Sağlığı ve Hastalıkları konusunda hasta kabulüne başladı.

ZİYARET EDİP, BAŞARILAR DİLEDİLER

Göreve yeni başlayan Op. Dr. Necmi Tellioğlu’nu Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, Başhemşire Sevda Sümbül, İşletme Direktör Yardımcısı Elçin Süleymanoğlu ve Destek Hizmetleri Yöneticisi Yonca Yavuz ziyaret edip, hoş geldin çiçeğini takdim ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510